„Odejdź” – nowy klip ERJota

Swoją premierę ma właśnie najnowszy klip ERJota do utworu „Odejdź”. Teledysk, w którym gościnnie pojawia się Luxuria Astaroth jest drugim singlem zapowiedającym album „Między Prawdą a Bogiem”, nad którym raper pracuje od 2010 roku!

– To kawałek, który ciągnie się za mną już z dobre dwa lata – informuje na swoim FB ERJot. – Kręciliśmy do niego 3 razy klip (dwa razy przepadł materiał trafiając w niewłaściwe ręce) (…). Dzisiaj mam okazje i przyjemność podzielić się z Wami najważniejszym emocjonalnie dla mnie utworem i klipem z całego mojego albumu, który w końcu po paru latach pracy i perturbacjach ujrzy światło dzienne – zapowiada muzyk. W klipie „Odejdź” gościnny udział wzięła Luxuria Astaroth.

YouTube Preview Image

ERJot a właściwie Norbert Leśniak to raper oraz producent muzyczny pochodzący z Gdańska. Szybko został doceniony na scenie oraz w środowisku muzycznym, m.in. przez takich artystów, jak Liroy. Pierwsze ślady na swój studyjny album „Między Prawdą a Bogiem” zaczął rejestrować w 2010 roku. Nad płytą pracuje nieprzerwanie, połowę materiału nagrał z profesjonalnymi muzykami, dogrywając żywe instrumenty do swoich podkładów muzycznych. Pierwszy singiel („Zrozum To”) do nowej płyty został zrealizowany na Malcie z gościnnym udziałem Liroya oraz Brahu Brata. ERjot nagrywał on min. z takimi artystami, jak: HuczuHucz, Red, RakRaczej, Brahu Brat czy Liroy. Raper pojawia się także gościnnie w odświeżonej wersji kultowego utworu „Parasolki”, który wkrótce zostanie zaprezentowany przez zespół Rezerwat.

YouTube Preview Image

 

Więcej:

https://www.facebook.com/eRJot3cityflava