Nowy klip Bosskiego! Firma dostaje platynę!

„Nie Mam Czasu Na Smutek” to tytuł jednego z najlepiej przyjętych utworów z najnowszej płyty Bosskiego zatytułowanej „Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi”. Do kawałka powstał klip, którego premierę Bosski przyspieszył na wieść o przyznaniu platynowej płyty Firmie

– Firma dostała platynę za album „Nasza broń to nasza pasja”! – cieszy się Bosski. – To doskonała wiadomość. Jak tylko się o tym dowiedziałem, musiałem to jakoś uczcić. Przyspieszyłem więc premierę mojego najnowszego klipu zatytułowanego „Nie Mam Czasu Na Smutek”. Polecam!

YouTube Preview Image

„Nasza Broń To Nasza Pasja” jest albumem Firmy wydanym przez Fonografiką w 2011 roku. ZPAV potwierdził właśnie, że krążek uzyskał status platynowej płyty. Firma pracuje aktualnie nad nowym wydawnictwem, w międzyczasie Bosski jako Bosski Firma wydał swój krążek zatytułowany „Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi”. Jest to płyta utrzymana w klasycznym stylu Firmy, na którym nie zabrakło odniesień do rewelacyjnie przyjętej „Drużyny Mistrzów”. Bosski jeszcze bardziej rozwija na krążku techniczne flow i eksperymentuje.  – Lata 2015 i 2016 są dla mnie szczególne – mówi Bosski Roman. –  Przypada na nie piętnasta rocznica mojego zawodowego uczestnictwa w świecie polskiego rapu i pracy scenicznej. „Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi” jest chyba jakimś podsumowaniem tego okresu. Ta płyta, to klasyczne Firmowe brzmienie, techniczny rap i bosskie flow, duża porcja motywacji i ulicznego hartu ducha, uczta dla wielbicieli prawdziwego polskiego rapu. Zero metrosexualnosci, seplenienia i pierdolenia! Nie jest to jednak chodnikowa szczekaczka pełna wulgaryzmów. Rozwijam się, dbam o potężny ładunek motywacyjny na krążku, nie brakuje też moich dość metafizycznych przemyśleń – dodaje raper.

 

Pierwszym klipem promującym wydawnictwo Bosskiego jest „Podziemny Krąg”:

„Podziemny Krąg”https://www.youtube.com/watch?v=DR2utf6J1q8&feature=youtu.be

 

Więcej:

www.fonografika.pl

www.facebook.com/bosskiroman

www.youtube.com/bosskiskromny

www.instagram.com/romanbosski

www.druzynamistrzow.com

Kontakt/booking:  boski@firmakrk.pl