„Nowe Rzeczy” KęKę już ze statusem złotej płyty!

Dwudziestego marca miała miejsce premiera płyty KęKę „Nowe Rzeczy”. Niewiele ponad dwa tygodnie wystarczyło, aby płyta pokryła się złotem. Przypominamy, że debiut radomskiego rapera „Takie Rzeczy” również pokrył się złotem w styczniu tego roku. Gratulujemy!

Poniżej wypowiedź artysty na temat złotej płyty.

„Robię rap od lat. Siedziałem przed kompem w swoim pokoju, słuchałem bitów, piłem wódkę i pisałem co na sercu leży.
Nawet tego nie umiałem wrzucić w net. Robili to często za mnie przypadkowi ludzie z sieci.””EEEE mam nowy numer? Wrzucita? Umieta?” Umieli i wrzucali.

Jak 2 lata temu odezwało się do mnie Prosto Label o jakieś demo czy coś, to odpisałem, że demo to mi się nie będzie chciało, a Oni pewnie nie podpiszą papieru w ciemno, więc nici z tego. Miałem zero ciśnienia na wszystko. Podpisali w ciemno. Nagrałem pijane „Takie Rzeczy”. Słuchacze docenili.
Życie mi się wywróciło do góry nogami, ale na plus. „Nowe Rzeczy” też pisałem szybko. W innych okolicznościach, ale też tak szybko i szczerze jak tylko potrafię.

Miło mi Was poinformować, że ledwo po 2 tyg. od premiery „Nowe Rzeczy” są ZŁOTE!!
Dziękuję Wszystkim którzy nabyli fizyczny krążek, wszystkim którzy przychodzą na koncerty, oglądają klipy i chyba rozumieją o co mi chodzi w tym całym rapowaniu!

We did it Radom! We did it!!:):):)”

mjttr