Nowa płyta Pokahontaz – znamy kolejnych gości!

Już w sierpniu tego roku premiera 3. krążka Pokahontaz. Niecały miesiąc temu artyści ujawnili, że obok nich na REVERSALU – bo taki tytuł nosić będzie płyta – usłyszymy m.in. Bukę. Dziś do Buki dołączają kolejni reprezentanci MaxFloRec, BU i Kleszcz

Od_lewej_-_Fokus_Rahim_i_Michal_Szewczulak

 

– Kleszcza usłyszycie we wspólnym numerze z Buką. Chłopaki pojawią się
na REVERSALU, ponieważ stawiamy na młode i utalentowane pokolenie raperów – komentuje Rahim. Zapytany o zaproszenie do studia BU dodaje: – Tutaj mamy zupełnie odwrotną sytuację. Bunio zna się ze mną i z Fokusem już kupę lat, właściwie od czasów PFK. To naturalne, że zależało nam na jego obecności również na 3. krążku.

 kleszcz_z_fb

Nowy album Pokahontaz zwiastują ciepło przyjęte single, „Habitat” i „W ruch”. Bonusowo na krążek trafi też „Przestań (Zetena RMX)” Bob One’a z Rahimem i Fokusem na featuringu.

 

YouTube – „W ruch”:

YouTube Preview Image

 

Spragnieni najnowszych numerów Pokahontaz zapowiadających REVERSAL mają okazję usłyszeć je podczas lipcowej, festiwalowej trasy zespołu2. Już jutro, 4.07., artyści zagrają
w Ełku (Hip Hop Raport Projekt Ełk), pojutrze, 5.07., pojawią się za to w Kaliszu (Hip Hop Festiwal Kalisz). W tym miesiącu spotkamy ich jeszcze w: Międzyrzeczu (11.07.), Babimoście (12.07.) i Zabrzu (18.07.). Szczegóły koncertów dostępne na Fan Page’u Pokahontaz i www.MaxFlo.pl.