Mystic Nights 19/07 DJ 600V (Warszawa) Mystic Bo ( Berlin) Boogaloo Beach Bar wstęp wolny

DJ 600V (Polska) i MYSTIC BO wystąpią wspólnie
w ramach cyklu Mystic Nights w Boogaloo Beach Bar na Plaży Żoliborz, Wybrzeże Gdyńskie 2
19.07.2014, start: 22:00, wstęp wolny

 

Tym razem w ramach cyklu MYSTIC NIGHTS polski dj i producent, którego nie trzeba nikomu przedstawiać czyli DJ 600V. Wspólnie z nim wystąpi gość specjalny z Berlina czyli MYSTIC BO.

 

Dj 600V– pierwszy polski dj i producent hip-hopowy. Jako producent 600V może poszczycić się największym katalogiem szeroko rozpoznawalnych
w Polsce utworów z gatunku rap/hip-hop, między innymi: Merctedes 600 (wyk. Tede), Wychylylybymy (wyk.Kasta), Dźwięki stereo, Ideału potęga, Projekt jest
w drodze, Na krawędzi, 93/94. Jako producent i odkrywca talentów, 600V
w początkowej fazie pomagał zaistnieć takim artystom jak: Molesta, Zip Skład (Sokół, Pono, Koras, Fu i wielu innych), Tede, Pih.

DJ_600V_

Na płaszczyźnie scenicznej i medialnej 600V daje o sobie znać jako zapracowany dj oraz pomysłodawca imprez muzycznych ze stałym naciskiem na ich kulturotwórczy aspekt. Od 1993 roku współtworzył wraz z Bogną Świątkowską audycję „Kolorszok”, która była bezpośrednią przyczyną polskiej eksplozji kultury hip-hop w latach 90tych.

Dj 600V na stałe jest związany z wytwórnią Prosto będącą właścicielem
10-tego najpopularniejszego na świecie internetowego kanału muzycznego – ProstoTv. Jest to jednocześnie najpopularniejszy polski kanał na youtube.com.

Ze względu na swój dorobek artystyczny oraz  dominującą pozycję nazywany jest przez środowisko legendą kultury hip-hop w Polsce.


DJ_600V_cover

 

MYSTIC BO – mający ponad 17 lat doświadczenia w branży muzycznej
i ponad 1000 zagranych koncertów, Mystic Bo jest jednym z najbardziej niezwykłych DJ-ów Reggae / Hip Hop.

Mystic Bo zawsze zapewnia rozrywkę na najwyższym światowym poziomie zabierając słuchaczy na prawdziwy roller-coaster głębokich i mocnych melodii.
Z łatwością żongluje różnymi stylami Reggae, Dancehall, Hip Hop i Funk, jednak zawsze największy nacisk kładzie na warstwę liryczną. Poprzez teksty opowida historię, zwłaszcza w swoich słynnych setach „Lovers Reggae”. Sam BO mówi „nie chodzi tylko o miksowanie beatów… miksowanie tekstów jest moim ‘mistycznym’ sposobem na komunikowanie się z publicznością, bo nawet jeśli wydaje Ci się, że nie słuchasz słów – Twoja podświadomość ich słucha”.

Mystic BO od wielu lat jest jedną z czołowych postaci moskiewskiej
i berlińskiej sceny muzycznej, jednym z założycieli Mystic Roots Soundsystem oraz Don’t Believe The Hype Crew. Dumą napawa go fakt, że przyczynił się do spopularyzowania Regae i Hip-Hopu w najlepszych berlińskich i moskiewskich klubach. BO grał również na wielu międzynarodowych imprezach m.in. cykl “Mystic Nights” (od 2005 roku w Rosji, Niemczech, na Łotwie, w Polsce i Meksyku). Chociaż Mystic Bo miał okazję współpracować z artystami takimi jak Buju Banton, Luciano, Jeru The Damaja, Glen Washington czy Aceyalone, jest najlepiej znany z organizowanego przez niego cyklu “Sunday Selection” (od 1999 roku co tydzień
w Berlinie) oraz “Base Station“ (od 2005 roku co tydzień w Berlinie).

 

Mystic Nights to flagowy cykl sobotnich imprez w BOOGALOO. Za deckami wystąpią gwiazdy największego formatu. Autorzy cyklu stworzyli bliźniacze imprezy w Berlinie, Moskwie, Meksyku i na Bali, tak więc jest to część znakomitej międzynarodowej całości, rozpoznawalna przez imprezowiczów
z wielu stron świata. Mystic Nights to idealnie skomponowana mieszanka najbardziej tanecznych gatunków: reggae, dancehall, hip-hop i funk, która sprawi, że bardzo ciężko będzie zejść z parkietu wcześniej niż po wschodzie słońca.

 

DJ 600V & Tede – Merctedes S600

YouTube Preview Image

 

DJ600V&Jack the Ripper – Ownboss / SINCE ’94

 

Wirus – Adrenalina feat. Abradab (prod. DJ 600V) REMIX

YouTube Preview Image

 

 

Boogaloo Beach Bar

Wybrzeże Gdyńskie 2

Plaża Żoliborz

 

Alicja Brenkus

MałyPR

tel: +48 607 286 336

e-mail: abrenkus@malypr.pl