MOST NA RZECE ODKUPIENIA – OKŁADKA NADCHODZĄCEGO ALBUMU KACZORA + kilka informacji

Events4youUK i we współpracy z MVP Records – niezależną wytwórnią, która powstaje na potrzeby wydawnicze albumu ” Most Na Rzece Odkupienia ” , a także z myślą o kolejnych projektach Kaczora – Gracza Z Numerem Pierwszym, (która oficjalnie wystaruje z dniem premiery nadchodzącego albumu) przedstawiamy front okładki. 

„Most Na Rzece Odkupienia”, to zaraz po „Bard`zie” Lukasyna mocno przeze mnie wyczekiwana płyta w ostatnim czasie. Przede wszystkim, dlatego, że nie będzie to z pewnością krążek powielanych do nieskończoności utartych schematów. Będą teksty przepełnione ostrością szczerości, dojrzałością i pewnością bądź co bądź pewnością siebie, uświadamiając dosadniej słuchaczom, kto jest Graczem z nr. 1, ALE przede wszystkim zuważymy – usłyszymy na niej uczyniony znaczny progres od wydania w 2010r. Kaczora Jego pierwszego solowego albumu „Przyjaźń, Duma, Godność” techniczny … i nie tylko. 
Upłyneły 4 lata od ostatniego wydawnictwa Kaczora „Przyjaźń, duma, godność”, można by było powiedzieć, że całkiem sporo, jednak już jestem niemal pewna, że płyta ta zdobędzie dużo nowych sympatyków / słuchaczy, a starych z pewnością nie zawiedzie. 
Do tej pory poznaliśmy oficjalnie dwa single wywodzące się z tej płyty: „Odkupienie”, czyli pierwszy singiel, do którego został także zrealizowany video klip, na którym słychać mocno wypracowane technicznie flow. „Odkupienie” , a zarazem cały materiał „Most Na Rzece Odkupienia”, to nic innego jak spisany Kaczora „własny elementarz prawd”, z który częściowo już w tym singlu przybliża zarys całości materiału

10557333_470530266383152_248077188884311398_n

Premiera kolejnego singla pt. ” Wiem Kim Jestem” , do którego powstał również klip jest przewidziana na koniec sierpnia/początek września. Gościnnie w refrenie usłyszymy Justynę Krówczyńską – Jabłońską znaną również jako Ina. 
Ina, to bardzo ciekawa, z charyzmą Artystka – wokalistka/piosenkarka, mocno związana sercem z miastem Poznań. Ina obecnie współtworzy duet chórku podczas występów/koncertów Sylwi Grzeszczak i pracuje obecnie nad wydaniem swojej pierwszej solowej płyty. 
Miałam okazję usłyszeć ten numer przedpremierowo. Dla mnie to póki co faworyt ! Cały refren wykonany przez Justyne i Jej głos na dobre ulokował się w głowie i długo nie dawał za wygraną  ( co w efekcie spowodowało ciągłe nucenie pod nosem hihi  )
Ine usłyszymy również w kawałku pt.: „Gdy Słowa Nie Przychodzą”.

Prócz wyżej wymienionych gości na albumie znajdą się m.in. tacy goście jak: Słoń, Shellerini, Ry23, Koni, Rafi, Ero, Trzeci Wymiar i Paul Wall. 
Album składający się z 16stu utworów.
Zapraszam do zakupu fizycznej wersji płyty. Preorder albumu wystartuje 25 sierpnia na stronie unhuman.pl, zaś premiera sklepowa odbędzie się 20 września.