Molesta zaprasza na The Wall Warsaw Hip-Hop Festival – video

Molesta Ewenement zaprasza na The Wall Warsaw Hip-Hop Festival! Do hiphopowego święta na Torze Wyścigów Konnych Służewiec pozostał równo miesiąc! Ostatnio do grona artystów dołączyli: Wujek Samo Zło – w charakterze nieodzownego mistrza ceremonii i konferansjera – a także DJ KEBS, który zatroszczy się o między-koncertową oprawę muzyczną. 

W najbliższych dniach ruszą już też konkursy u patronów medialnych i zaprzyjaźnionych mediów, gdzie będzie można wygrać wejściówki na koncertową część festiwalu.

Konkretnych kształtów nabiera też Street Market, który 12 lipca potrwa od godz. 12:00 do 20:00. Zakryta przestrzeń I trybuny Wyścigów wypełni się kilkudziesięcioma stanowiskami firm odzieżowych, sneaker-shopów, labeli muzycznych oraz wszelkich innych marek, związanych z szeroko pojętą kulturą miejską! Street-marketowa przestrzeń będzie również otwarta dla detalistów. Wszyscy chętni mogą przynieść swoje ciuchy, płyty CD, winyle i wszelkie inne gadżety muzyczne w celu sprzedaży lub wymiany na dobra z asortymentu innych uczestników targów. Udział w giełdzie zapowiedzieli już:

5gram
Alkopoligamia.com
Aloha Entertainment
Asfalt Records
California Skateshop
Diamante Wear
Koka Feat
Koka Beats
Mr. Gugu & Miss Go
Prosto Wear
Prosto Label
Spinlab
U Know Me Records
Wielkie Joł

a także writerzy: Merd, Nesh i Riam. Kolejni wystawcy zostaną ujawnieni już wkrótce!

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/650994721616397

A tymczasem już 28 czerwca odbędzie się druga oficjalna impreza warm-upowa The Wall Warsaw Hip-Hop Festival. Przy współpracy z cyklem Rap History Warsaw organizatorzy lipcowego święta kultury hip-hop ponownie zaproszą nas na Plac Zabaw przy ul. Myśliwieckiej 9 na wieczór i noc wypełnione najlepszymi rapowymi video-setami, wyświetlanymi na dużym ekranie. Lista pozostałych atrakcji zostanie ujawniona już niebawem.

Wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/864893766860689