MIKSER zdobywcą Nagrody Publiczności ŻywegoRapu2!

1412234_576079325802228_1886362473_o

Kilka dni temu mieliśmy przyjemność zaprezentować Wam zwycięzcę drugiej edycji ŻywegoRapu – TMS-a. Dziś – kilka dni później, wracamy do tematu i informujemy – zdobywcą Nagrody Publiczności został Mikser. – Jaram się opór, to zajebiste uczucie! – skomentował krótko swoje zwycięstwo raper.

Konkurs, w którym do walki stanęło aż 31 artystów, zorganizował portal CGM na swojej stronie internetowej. W wyniku głosowania Internautów, Mikser zdobył 29% głosów i tym samym zwyciężył. Tuż za nim na podium znaleźli się kolejno: Lajt (21% głosów) i Foto Muz (8% głosów).

Mikser to częstochowski raper, z hip-hopem związany już od kilku lat. Popularność zdobył głównie dzięki występom freestyle’owym, bo w tej właśnie dziedzinie czuje się najlepiej. Jak sam powiedział, jego pierwsze teksty powstały dopiero na potrzeby ŻywegoRapu, gdzie przez pierwsze etapy konkursu przeszedł dzięki wolnym zwrotkom.

Nagroda Publiczności daje Mikserowi możliwość realizacji pięciu kawałków w profesjonalnym Hemp Studiu, a zwycięstwo pozwala na wykorzystanie bitów od producentów współpracujących z Hemp Rec. . Co więcej, raper otrzyma nagrody rzeczowe, w postaci ubrań takich marek jak Dill, czy Alkopoligamia.

Gratulujemy!