„Miedzy Prawdą a Bogiem” – trzeci singiel ERJota!

„Miedzy Prawdą a Bogiem” to tytułowy utwór z debiutanckiej płyty gdańskiego rapera i producent ERJota. W utworze gościnnie pojawiają się: znany trójmiejski raper Red oraz Chipsu. Muzyką zajął się duet producentów Aglofellaz.

„Między Prawdą a Bogiem” jest trzecim singlem promującym zapowiadany debiut ERJota, który będzie nosił taki sam tytuł. W utworze wyprodukowanym przez duet Aglofellaz gościnnie pojawiają się Red oraz Chipsu.

YouTube Preview Image

Poprzednim singlem ERJota był utwór „Odejdź”, w którym gościnnie pojawia się Luxuria Astaroth.

YouTube Preview Image

ERJot a właściwie Norbert Leśniak to raper oraz producent muzyczny pochodzący z Gdańska. Szybko został doceniony na scenie oraz w środowisku muzycznym, m.in. przez takich artystów, jak Liroy. Pierwsze ślady na swój studyjny album „Między Bogiem A Prawdą” zaczął rejestrować w 2010 roku. Nad płytą pracuje nieprzerwanie, połowę materiału nagrał z profesjonalnymi muzykami, dogrywając żywe instrumenty do swoich podkładów muzycznych.

Pierwszy singiel („Zrozum To”) do nowej płyty został zrealizowany na Malcie z gościnnym udziałem Liroya oraz Brahu Brata. ERjot nagrywał on min. z takimi artystami, jak: HuczuHucz, Red, RakRaczej, Brahu Brat czy Liroy.

YouTube Preview Image