Lazy One w szeregach Alkopoligamii!

Jej doświadczenie imprezowe wzrasta, koncertowe umiejętności (występuje na scenie m.in. z LJ’em Karwelem) budzą szacunek nie od dziś, a skrecze i cuty słychać coraz częściej na płytach undergroundowych i nie tylko. Burza blond loków LazyOne dobrze oddaje wybuchowy charakter jej zajawek, których pełną historię przeczytacie poniżej, a posłuchacie już 20 czerwca podczas imprezy premierowej płyty Kuby Knapa “Lecę, chwila, spadam”

DjLazyOne_-_fot._Tomasz_Karwinski

DJ’ka LazyOne hip hopowi poświęciła więcej życia niż niejeden koneser z wąsem. Najpierw jako słuchaczka, potem tancerka. Przez rok była w kadrze Polski PZTS, ale nie odpowiadał jej reprezentacyjny ferment i sama zaczęła jeździć na bitwy taneczne, na których poznała między innymi Ryfę, Nanę i Ewulina. Zaczęła z nimi trenować, dołączyła do TST (Twoja Stara Team). Sukcesy taneczne (chociażby wygrana na Warsaw Dance Festival w kategorii hip hop) rozpalały umysł, ale zajawa na skrecz skradła serce LazyOne. Była to miłość od pierwszego dotknięcia winyla. “Wciąż trenując taniec uzbierałam na pierwszy sprzęt i zbierałam winyle, które zresztą kolekcjonuję do dzisiaj, jak tylko finanse pozwolą. Nie myślałam jednak o graniu” – wspomina. Jak wiemy stało się inaczej. Pierwsze, nieco przypadkowe granie na imprezie Warszawskiego Funku zaskoczyło. Potem propozycja od rozwijającej swój rap Ryfy, by grać z nią na koncertach wyznaczyła początek nowego etapu. Po pewnym czasie LazyOne grała już koncerty z ZETENWUPE, Kubą Knapem, Emilem G, Mondrym i Gupim oraz LJ’em Karwelem. Z Karwelem i MiG grają do dziś. Na “Puzzlach” Ryfy można usłyszeć jej scratchowe początki, niedawno zrobiła mixtape “Nadgorliwość Gorsza od Faszyzmu” wraz z Mondrym i Gupim. 

 

Czy za 10 lat, gdy ktoś spróbuje spisać dokonania LazyOne, zabraknie papieru? 

 

Dziewczyna ma ambicje, a Alkopoligamia.com wita je z entuzjazmem. Za to, co robi, za to na jakim to robi poziomie. Drzwi Alkopoligamii zostały otwarte, a LazyOne zdecydowała się je przekroczyć, co niezmiernie cieszy. 

 

Witamy w ekipie! 

 

http://alkopoligamia.com/artysci/1748554971.html