Kortofest po raz szósty – zgłoś się i wygraj wszystko!

Jeszcze do 4 maja trwają zgłoszenia do szóstej edycji olsztyńskiego Kortofestu. Przypomnijmy, że festiwal towarzyszy jednej z największych imprez juwenaliowych w Polsce, czyli Kortowiadzie zaś zwycięski zespół zgarnia pulę nagród wartą ponad 50.000 zł!

Tegoroczna edycja Kortofestu odbędzie się 15 maja już po raz szósty. Festiwal cieszy się ogromnym zainteresowaniem dzięki prostej polityce – wszystkie nagrody wygrywa tylko jeden zespół! A co można wygrać?

Kontrakt muzyczny na wydanie singla w postaci dwóch numerów i jego promocję przez wytwórnię. Sponsorem jest ​​Wytwórnia Muzyczna i Management Artystów MTJ!

Profesjonalną sesję nagraniową w Studio Radia ​​UWM FM z miksem i masteringiem.

Profesjonalny teledysk promujący wybrany numer! Sponsorem jest ​​ Mania Studio.

Pakiet prasowo-promocyjny obejmujący obsługę prasową, publicity oraz public relations. Sprawimy, że o zwycięzcy zrobi się głośno. Sponsorem jest agencja ​Iron Media

Pakiet promocyjny portalu ​​kreciola.tv, który obejmuje szeroki pakiet promocyjny przez Owsiaknet.pl, m.in. promocję teledysku, laureata, akcję „weekend z zespołem … „, promowanie trasy koncertowej, konkursy związane z zespołem i wiele innych!

5.000 zł gotówką sponsorowane przez ​​Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie

Wszystkie zgłoszone zespoły zarówno na etapie kwalifikacyjnym oraz finałowym będą opiniowane przez profesjonalne jury, które 15 maja wybierze zwycięzcę – ten zgarnia wszystkie nagrody!

Gatunek prezentowanej muzyki nie jest ważny – organizatorzy są otwarci także na formacje hip-hopowe! Jedną z gwiazd tegorocznej Kortowiady będzie O.S.T.R.

Celem festiwalu jest znalezienie zespołu, który w danym momencie ma największe szanse na zaistnienie na trudnym polskim rynku. Przez wszystkie lata na Kortofest zgłosiło się już łącznie ponad 1000 zespołów z całego świata – z Polski, Meksyku, Białorusi, Ukrainy czy Czech. Wśród zwycięzców znajdują się: Orange the Juice, Majestic, The Toobes oraz Straight Jack Cat i ThermiT – zespoły, które koncertują po całej Polsce i nie tylko. Zwycięzcy zostali wybrani przez artystów uznanych w naszym kraju oraz producentów, organizatorów, realizatorów, promotorów. W jury festiwalu zasiadali m.in – Tymon Tymański, Jędrzej „Kodym” Kodymowski, Paweł Kostrzewa, Ania Brachaczek, Maciej „Ślimak” Starosta, Rafał „Kuzyn” Piotrowiak i od lat Paweł Boroń, Marcin Kiełbaszewski oraz Krzysztof Dobies.

Zachęcamy do zgłoszeń przez stronę internetową festiwalu – te są całkowicie darmowe i trwają do 4 maja! A wartość nagród przewyższa 50.000 zł!

Więcej:

www.festiwal.kortowiada.pl

www.facebook.com/KortoFest