Konkurs (Nie)Zapomniane Legendy wygrali ….

Miło nam ogłosić, że dzięki dodatkowemu wsparciu Fonografiki, konkurs wygrały wszystkie osoby z wytypowanej przez nas 14. Jako że wypowiedzi wybranych przez nas wcześniej uczestników prezentują bardzo wysoki poziom, postanowiliśmy nikogo nie pozbawiać szansy na podium.

Na tę okoliczność, FONOGRAFIKA dostarczyła nam dodatkową pulę płyt, a ponad to, przyznała wyróżnienie Kamilowi Ziółkowskiemu za oryginalny sposób przedstawienia swojego wyboru. Dzięki temu mamy łącznie 15 finalistów! Wśród nich, główne nagrody, zgarniają osoby z pierwszych trzech miejsc podium. Jeszcze raz zapewniamy, że mieliśmy problem z wyborem zwycięzców. Konsultowaliśmy się z wieloma cenionymi osobistościami z branży, chcąc, aby werdykt był jak najbardziej obiektywny. Wierzcie, że nie było łatwo, ale się udało. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

1. Arek Cholewski

2.Daniel Buczkowski

3 . Michał Tomaszewski

4. Arkadiusz Opozda + 2 Płyty jako wyróżnienie

Reszta osób idzie już kolejno, aż do 14 miejsca. 15 miejsce jako Wyróżnienie zyskał Kamil Ziółkowski za ciekawy sposób przedstawienia oceny dokonanego przez siebie wyboru. Po nagrody prosimy zgłaszać się po 10 Stycznia na mail jarek@rapportal.pl ( w Wiadomości należy podać adres zamieszkania, kod pocztowy, Imię Nazwisko, Telefon)

 

GŁÓWNY SPONSOR NAGRÓD W KONKURSIE ZAPOMNIANE LEGENDY

fonografika_logo