KęKę & Kamel / Atut & Dj Roka – Piatek 9 Pazdziernika 2015 @Studio 24

LiverBird Music zaprasza na oficjalne afterparty po meczu Szkocja – Polska 😉

KęKę / Dj VaZee

Kamel / Atut / Dj Roka

Dj Sokol

Data: Piatek 9 Pazdziernik 2015

Czas: 11pm – 3am

Miejsce: Studio 24
24 – 26 Carlton Road
EH8 8DP
Edinburgh

Wjazd: £10 przed polnocy / £12 po polnocy

—————————————————————————-

KęKę – MC zwiazany z radomska ziemia od zawsze na zawsze. Jego blyskotliwe pomysly na wersy i tematy kawalków to synteza wiedzy , spostrzegawczosci i grubych melanzy.W kolejnosci odwrotnej. Z numerów, które nagral mozna by zmontowac co najmniej trzy dlugograjace albumy. Wspóltwórca (wraz z Kotzim) projektów : KoKe i Boa’s. W 2007 ukazala sie epka KoKe „Wez nas podrób”,a na przelomie 2008/2009 Boa’s „Boa’style”. Prócz epki – duet Boa’s udzielil sie na projekcie Yochimu „Pierwsze ciecie” oraz na skladance P1Sounds „Czas ruszac w Polske”.
W miedzyczasie sporo mixtejpów i goscinnych zwrotek, wszystko do obadania w internetach. Na przestrzeni lat podklady muzyczne udostepniali mu min.: Lucky Loop, Tytuz,Wola, Kotzi, Tymek, Slowo, BobAir i wielu innych. Ekipa Boa’s ma za soba sporo koncertów w Radomiu i okolicach. Chociaz bywalo sie i dalej – Pozdro Z.U.

Dj VaZee – Turntablista – Przedstawiciel Radomskiej szkoly djingu; Przygode z muzyka zaczynal od gitary basowej, z ktorej przesiadl sie na perkusje, na ktorej gral ladnych pare lat, zeby potem przesiasc sie na gramofony. W przeciwienstwie do chytrej baby z Radomia jest bardzo hojny w dzieleniu sie dobrymi dzwiekami z pogranicza roznych gatunkow muzycznych.

Battle record:

– IDA World 2014 Champion Show Category
– IDA World 2014 Vice Champion Scratch Category
– IDA Poland 2014 Champion Scratch Category
– IDA Poland 2014 Champion Show Category
– Community Scratch BBQ 2013 – 3 miejsce
– Bruk Festival European Scratch Challenge 2012 – 1 miejsce
– Spinlab Scratch Contest 2013 – 1 miejsce
– Djshop.pl Online Scratch Battle – 2 miejsce
Pochodzący z Zagłębia Dąbrowskiego duet Kamel/Dj Roka to rzadkie na naszej scenie połączenie klasyki z nowoczesnością. Oldschoolowy, niejednokrotnie soundsytemowy sposób grania imprez i koncertów, pełen dialogów MC z publicznością oraz turntablistyczna robota DJ-a, mieszają się z nowoczesnymi bitami oraz różnorodnym flow, dając dając niezwykle energetyczną, prawdziwie hip-hopową mieszankę.

Kamel- rocznik 85.Dąbrowa Górnicza. Południowa szkoła rapu. MC w pełnym znaczeniu tego słowa. Weteran bitew freestyle’owych,nawijacz soundstystemowy, konferansjer niezliczonych imprez, koncertów i festiwali. Przede wszystkim zaś raper studyjny. Współpracował z Fandango Records gdzie na wytwórnianym, pionierskim w skali kraju mixtape, odcisnął piętno m.in na podziemnym szlagierze w postaci „Alkoholika”. Nagrywał mnóstwo featuringów na projekty oficjalne i podziemne. W roku 2012 wypuścił w drugim obiegu swój debiutancki mixtape „Droga Kamelita” na którym udzieliła się czołówka mainstreamu i undergroundu w postaci m.in : Soboty, Te-Trisa, Skorupa, Smagalaz, Ciecha. W 2014 podpisał kontrakt z wytwórnią Stoprocent, wypuścił mixtape „W międzyczasie”,swoistym przedsmakiem solowego albumu, który ujrzy światło dzienne pod koniec 2015.

Dj Roka- rocznik 86. Sosnowiec. Dj, organizator imprez, animator kultury Hip Hop w regionie. W swoich brawurowych setach łączy oldschoolowe tętniące funkiem granie, pełnie szacunku do klasycznych numerów z Polski oraz USA z gorącymi hitami roznoszącymi cały parkiet oraz dawką chilloutowych brzmień. Jego skrecze i cuty zasiliły wiele południowych projektów. Na żywo występuje wraz z Kalim, Kamelem, PHFNG, Revo oraz duetem Bas Tajpan/Bob One.

——————————————————————————
Oficjalni sponsorzy, ktorym dziekujemy za wspolprace i zapraszamy do polubienia ich stron:

Nasz Sklep – https://www.facebook.com/NaszSklep?fref=ts

Plus 48 Tatoo – https://www.facebook.com/pages/PLUS-48-TATTOO/351759654839025?fref=ts

Bear Street Wear – https://www.facebook.com/BearStreetWear?fref=ts

Polish Village Bakery – https://www.facebook.com/POLISHVILLAGEBAKERYLTD?fref=ts

Sandwich Express – https://www.facebook.com/pages/Sandwich-Express/150462411654401?fref=ts

Koralia Maciej Design – http://koraliamaciej.com/

Yellow Bench – https://www.facebook.com/yellowbench1?fref=ts

Martin Coachworks Car Repair – 51 West Bowling Green Stret. Edinburgh

2015.10.09 KeKe Edinburgh