KALI „Krime Story” @Rzeszów

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Popolupo – alternatywne stronyKlub Vinyl z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Kaliego promujący album „Krime Story”.

Album „Krime Story” to koncepcyjny projekt Kaliego, będący jednocześnie jego czwartym solowym krążkiem, opartym na książce pod tym samym tytułem, która ukazała się w grudniu 2015.
Autor krążka udziela głosu głównemu bohaterowi przez którego przemawia chciwość, zagubienie, hedonistyczne podejście do życia i brak perspektyw wydostania się z miejskiego getta.
Album „Krime Story” to podróż po mrocznych rejonach egzystencji młodego człowieka zmierzającego nieuchronnie ku przepaści i zatraceniu.
Dopuszczony do głosu Krime jest wulgarny, bezprecedensowy i szczery do bólu ale na jego ścieżce zdarzają się momenty zatrzymania i konsternacji co czyni album KS wiernym odwzorowaniem losów głównego bohatera spisanych prozą.
Album KS to 16 pełnych utworów, wzbogaconych o liczne skity oraz narracje Kaliego cytowane wprost z powieści co sprawia, że słuchacz otrzyma w swe ręce 80 minutowy teleport do świata zbrodni.
Tym razem Kali postawił na takich producentów jak Sherlock, Young Veteran$ (Chris Carson & Kendo), SoDrumatic, Julas, Gibbs, Sergiusz, PSR czy I’Scream. Przygotowane kompozycje to szeroki wachlarz nowoczesnego brzmienia aczkolwiek na KS nie zabraknie modernistycznej klasyki.

WSTĘP NA KONCERT JEST BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH!

Wejście od 20:00
Bilety: 35/40,-
Przedsprzedaż:
Ganja Mafia SHOP Rzeszów (Piłsudskiego 40),
Ataman Shop (CH Europa II, I pietro)
Przedsprzedaż online: https://ekobilet.pl/klubvinyl

2016-10-15-kali-rzeszow