Kaczor @ Legnica Spiżarnia

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Spiżarnia z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Kaczora, promujący jego nowy album „Most Na Rzece Odkupienia”, który odbędzie się 5 grudnia 2014 w Legnicy.

Support:
Anson & Fenix.
SPP Rec
WJC& Sasu (TheGenerat)

Bilety: 20/25zł

Rezerwacja: info@bashesh.com

Przedsprzedaż: klub Spiżarnia oraz Galeria Satyrykon

Miejsce: klub Spiżarnia, Piastowska 1, 59-220 Legnica

Start: 20:00

Wydarzenie na FB:
https://www.facebook.com/events/1402191973339091/?ref=5

KACZOR

Polski raper, znany również jako Gracz z Numerem Pierwszym, działalność artystyczną rozpoczął w zespole Rapscalion X, w którym występował w latach 1994-1995,w tym samym roku zespół przyjął nazwę Killaz Group którego członkiem był aż do rozwiązania zespołu w 2008 roku.

W 2009 roku nagrał utwór pt. „Ten Dzień” z okazji walki Jędrzeja „Węgorza” Kubskiego w formule MMA na gali XFS2, która odbyła się 7 lutego tego samego roku w Poznaniu. W lutym 2010 roku raper uzyskał nominację w plebiscycie Podsumowanie 2009 serwisu Poznanskirap.com w kategorii artysta roku].

Pierwszy solowy album Kaczora pt. „Przyjaźń Duma Godność” ujrzał światło dzienne pod koniec 2010r. i został dobrze przyjęty zarówno przez krytykę jak i fanów. Artysta współpracował z gwiazdą amerykańskiego rapu Paul Wall’em z Houston co zaowocowało teledyskiem do numeru „From H-Town To Poznań” Single „Ile Dni” i „Szukając Siebie” wpisały się już na stałe w hip-hopowe kanony, świadczyć mogą o tym wielomilionowe odsłony w serwisie Youtube jak i świetny odbiór na koncertach.

20 września 2014r. miała miejsce premiera najnowszego krążka artysty pt. „Most Na Rzece Odkupienia”, a światło dnia ujrzało pięć teledysków. Numery „Odkupienie”, „Wiem Kim Jestem”, „Wszechstylowy Blitzkrieg” feat. Trzeci Wymiar, „Z prawdą na bakier” feat. Ero oraz „Historia Jakich Wiele” to tylko namiastka tego, co można usłyszeć na tym bardzo osobistym albumie. Kaczor zaprosił do współpracy przy tym projekcie czołówkę polskich producentów (min. White House, Rx, Dj. Creon) oraz świetnych rapujących gości i dj’ów wśród nich Ero, Trzeci Wymiar, po raz kolejny Paul Wall z USA, Dj. Kostek i wielu innych. Kolejne klipy promujące album w przygotowaniu oraz koncerty, na których Kaczor wraz ze Stóvvą dają energetyczny show.

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/kaczorboss
www.bashesh.com

2014.12.05 kaczor legnica