Już dziś nowy klip K2. Zobacz zdjęcia!

W przeddzień premiery debiutanckiej płyty K2 do sieci trafił teledysk do „Sceny dramatu”. Obrazek pojawił się o godz. 19 na YouTube’owym kanale MaxFloRecTV. Zobacz fotorelację z planu zdjęciowego!

 Klip do „Sceny dramatu” będzie już drugim po „Tu umierają anioły” obrazkiem K2 od czasu jego transferu z MaxFloLab do MaxFloRec. Singiel pochodzi z ANATOMII, pierwszego legalnego i solowego krążka rapera.

 – Większości z nas wydaje się, że trudne sytuacje przytrafiają się tylko innym, że nas takie problemy nie dotyczą. „Scena dramatu” ma uświadomić, że coś złego może stać się każdemu z nas. Życie pisze różne scenariusze i czasem z dnia na dzień może przydarzyć się nam coś dramatycznego, co do tej pory widzieliśmy tylko w filmie – zapowiada swój nowy utwór K2. – Empatia to słowo-klucz tego numeru – dodaje.

 Premiera klipu była, 3 kwietnia, o godz. 19 na MaxFloRecTV. Dziś na półki sklepowe trafi za to cały album zatytułowany ANATOMIA. Aktualnie zamówić można go w preorderze na sklep.maxflo.pl (kliknij, aby przejść: http://www.sklep.maxflo.pl/pl/p/K2-Anatomia-PREORDER/374). Dziś w krakowskim Kwadracie odbędzie się również MaxFloFest,

na którym K2 po raz pierwszy zagra utwory z ANATOMII.

YouTube Preview Image

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Autorzy zdjęć: Joanna „Este” Michalik i Joanna „Nonsenzz make-up” Tkocz

Este na planie klipu K2. Fot. Joanna Tkocz Este. Fot. Joanna Tkocz Fot. Joanna Michalik Este Fot. Joanna Michalik Fot. Joanna Tkocz Nonsenzz make-up Fot. Joanna Tkocz Joanna Michalik. Fot. Joanna Tkocz Na planie nowego klipu K2. Fot. Joanna Tkocz Scena dramatu. Fot. Joanna Michalik