III urodziny KnRap

Krotoszyński Ośrodek Kultury przy współpracy ze Stowarzyszeniem Twoja Alternatywa ma przyjemność zaprosić na III urodziny KNRAPU , które odbędą się 21 lutego w Sali Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury .

 

Kto tym razem będzie gwiazdą wieczoru ?

 

KĘKĘ – MC związany z radomską ziemią od zawsze na zawsze. Jego błyskotliwe pomysły na wersy i tematy kawałków to synteza wiedzy , spostrzegawczości i grubych melanży.W kolejności odwrotnej. Z numerów, które nagrał można by zmontować co najmniej trzy długogrające albumy. Współtwórca (wraz z Kotzim) projektów : KęKę i Boa’s. W 2007 ukazała się epka KęKę „Weź nas podrób”,a na przełomie 2008/2009 Boa’s „Boa’style”. Prócz epki – duet Boa’s udzielił się na projekcie Yochimu „Pierwsze cięcie” oraz na składance P1Sounds „Czas ruszać w Polskę”.

 

W międzyczasie sporo mixtape i gościnnych zwrotek, wszystko do obadania w internecie.Na przestrzeni lat podkłady muzyczne udostępniali mu min.: Lucky Loop, Tytuz,Wola, Kotzi, Tymek, Słowo, BobAir i wielu innych. Ekipa Boa’s ma za sobą sporo koncertów w Radomiu i okolicach.

oraz:

Skapa Squad
K6
NUW
Sigma NGWM
Vally
SPW

Urodziny po raz trzeci poprowadzi Rashol.

Bilety do nabycia w K.O.Ku oraz w Klubie „Rivendell”.

2014.02.21 KęKę Krotoszyn