Hop Festiwal Prusice: kolejne gwiazdy! Imprezę poprowadzi Kasta!

Peja, Donguralsko i Bisz to trzej pierwsi potwierdzeni artyści tegorocznej edycji frstiwalu hip-hopowego w Prusicach koło Wrocławia. Wiemy już, że dołączą do nich: Rover, Trzeci Wymiar i Zeus! Festiwal poprowadzi Waldemar Kasta!

Poprzednia edycja organizowanego w Prusicach Hip Hop Festiwalu okazała się dużym sukcesem. Organizatorzy poszli za ciosem i już 20 czerwca zapraszają na drugą edycję imprezy. Co kilka dni ujawniani są kolejni artyści, którzy pojawią się na plenerowej scenie. Już wiadomo, że zagrają: Peja, Donguralesko, Bisz, Rover, Trzeci Wymiar i Zeus!

Wideo zapowiedzi:

Rover:

YouTube Preview Image

Trzeci Wymiar:

YouTube Preview Image

Zeus:

YouTube Preview Image

Peja:

YouTube Preview Image

Donguralesko:

YouTube Preview Image

Bisz:

YouTube Preview Image

Prowadzącym tegoroczny Hip Hop Festiwal w Prusicach został ogłoszony Waldemar Kasta!

– Wszystkiego ma być więcej, wszystko ma być lepsze, a ludzie po festiwalu mają być jeszcze bardziej zadowoleni, niż w zeszłym roku i z jeszcze większą niecierpliwością czekać na kolejną edycję Prusice hip Hop Festiwal – mówi Paweł Grzyb, organizator imprezy. – Poza postawieniem na pierwszą ligę polskich wykonawców muzyki Hip-Hop, planujemy bardziej urozmaicić wydarzenie dodatkowe podczas festiwalu. Chcemy, aby Prusice tego dnia żyły Hip Hopem, nawet w miejscach, gdzie nie będzie widać głównej sceny. Planujemy m.in.: pokazy tańca Hip Hop oraz konkurs graffiti – dodaje.

Prusice Hip Hop Festiwal jest unikatowym wydarzeniem muzycznym w całej Polsce, bardzo mało jest podobnych imprez organizowanych na taką skalę, z takimi gwiazdami i bezpłatnych. Podczas festiwalu zostanie uruchomion, jak w zeszłym roku, specjalna linia autobusowa.

– Na ukończeniu jest także teledysk festiwalowy – mówi Piotr Bartosik, organizator. – Bit stworzył Dj Creon, natomiast zwrotkę dali Pih, Onar i Kajman. Za mastering odpowiada Tomasz Puzzel. Za scenariusz i koordynacje nad projektem odpowiadam ja, natomiast realizacje filmową przeprowadza Radosław Pawełczak. Efekt tej kolaboracji już na początku czerwca – dodaje.

 

Więcej:

www.facebook.com/hiphopprusice

www.hhfestiwal.pl