HipHopKoncert prezentuje: Ten Typ Mes & Stasiak & Kuba Knap & LJ Karwel x Te-Tris & Pogz x W.E.N.A. & Dj IKE x Bonson & Matek x Rover x Kościey!

HipHopKoncert ma zaszczyt zaprosić wszystkich na swoją 16stą już edycję, na której będziemy mieli okazję zobaczyć kilka premierowych występów. Już po raz kolejny na nasze zaproszenie pojawi się reprezentacja Alkopoligami, jednak tym razem w bardzo mocnym składzie, a mianowicie: Ten Typ Mes & Stasiak & Kuba Knap & LJ Karwel & Dj Black Belt Greg & Głośny & Emil G & Theodor – genialne i wyjątkowe show gwarantowane! Kolejne trzy premierowe występy, to Te-Tris & Pogz z płytą „Teraz”, W.E.N.A. z krążkiem „Nowa Ziemia”, oraz Rover z „Odźwiernym” – pokłady emocji i mnóstwo energii gwarantowane! Dodatkowo na scenie pojawią się długo wyczekiwani we Wrocławiu Bonson wraz z Matkiem, oraz czołowy reprezentant „Miasta stu mostów” Kościey. Całość poprowadzi Theodor, natomiast decków pilnować będzie Dj Kuart.

top_banner

 Tego wydarzenia na pewno nie można przegapić, dlatego przybywajcie tłumnie i widzimy się już 17 listopada. Do zobaczenia!

Data: 17.11.2013
Miejsce: Wrocław, klub Alibi ( Grunwaldzka 67 )
Czas: start godz. 19:00

LINE UP:

Ten Typ Mes & Stasiak & Kuba Knap & LJ Karwel / PREMIEROWO

Te-Tris & Pogz / PREMIEROWO

W.E.N.A. & DJ Ike / PREMIEROWO

Bonson

Rover Kielce / PREMIEROWO

Kościey

 

SUPPORT:

OzM x Dżejpa/Beeboy

PROWADZENIE IMPREZY:

Theodor

ZA DECKAMI:

Dj Kuart

BILETY:

 35 PLN – Przedsprzedaż

45 PLN – W dniu koncertu

 PRZEDSPRZEDAŻ INTERNETOWA

 biuro.hiphopkoncert@gmail.com

PŁATNA REZERWACJA – w mailu prosimy podawać imię i nazwisko oraz ilość biletów. Po otrzymaniu od Was wiadomości, wyślemy maila zwrotnego z danymi oraz nr. konta, na które należy wpłacić pieniądze. Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy potwierdzenie. Bilety będą czekać na Was ‚na bramce’ w dniu koncertu.

 BILETY W PUNKTACH SPRZEDAŻY:

 Klub Alibi ( Grunwaldzka 67 )

 SkateShop Fireline ( D.H. Fenix, 5 piętro )

 Fresh Skateshop: WROCŁAW – ul.Widok 6 / ŚWIDNICA – ul.Pułaskiego 21

 WYDARZENIE NA LASTFM: KLIKNIJ TUTAJ!

 WIECEJ INFORMACJI NA: http://www.facebook.com/HipHopKoncert

plakat