Fabio specjalnie na Dzień Kobiet – „Dziewczyny płaczą”, czyli kolejny numer z mixtape’u „Kicz-core”!

Mija trzeci dzień od premiery mixtape'u „Kicz-core”, a o materiale nieznanego gracza jest już stosunkowo głośno. Jak donosi ekipa odpowiadająca za promocję płyty „blisko połowa nakładu jest już wyprzedana”. Materiał, na którym gościnnie udzielili się tacy raperzy, jak: Gospel, Muflon, Igorilla, Pjentak, Somal, Zaginiony czy Proceente, wydaje się być bardzo kontrowersyjny, ale tym samym intrygujący. Dzisiaj Fabio pokazuje się w zupełnie nowej odsłonie i prezentuje numer z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Mija trzeci dzień od premiery mixtape’u „Kicz-core”, a o materiale nieznanego gracza jest już stosunkowo głośno. Jak donosi ekipa odpowiadająca za promocję płyty „blisko połowa nakładu jest już wyprzedana”. Materiał, na którym gościnnie udzielili się tacy raperzy, jak: Gospel, Muflon, Igorilla, Pjentak, Somal, Zaginiony czy Proceente, wydaje się być bardzo kontrowersyjny, ale tym samym intrygujący. Dzisiaj Fabio pokazuje się w zupełnie nowej odsłonie i prezentuje numer z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Za projekt grafiki ilustrującej utwór odpowiada warszawski grafik Filip Tofil z Syfon Studio, a wizualizacja jest dziełem Filipa Ruta.

Przypominamy, że do sprzedaży trafiła limitowana seria dwu-płytowego „Kicz-core’u” w opcji „płacisz ile chcesz”, także swój egzemplarz można przytulić już od złotówki. Zamówienia możecie składać na adres: kontakt@warsztatyhiphop.pl.

W dniu wczorajszym Fabio na kanale www.facebook.com/skajs opublikował też inny numer, w którym gościnnie udziela się warszawska wokalistka Ruda oraz śląski raper i freestylowiec Esko:

https://www.youtube.com/watch?v=tlKbRHhqIIw

A już 21 kwietnia w warszawskim klubie DZiK odbędzie się oficjalna impreza premierowa mixtape’u „Kicz-core”. Więcej informacji już wkrótce!