ERjot feat. REZERWAT – rockowy przebój w rytmie hip-hop!

Raper ERjot we współpracy z legendarną grupą Rezerwat stworzył zupełnie nową wersję kultowego utworu „Parasolki”. Do hip-hopowej interpretacji „Parasolek” powstało także specjalne lyric wideo!

 

Hip-hopowe „Parasolki” promują debiutancki album ERjota zatytułowany „Między Prawdą a Bogiem”, którego premiera planowana jest jeszcze w 2015 roku i nad którym raper pracuje od 2010! Kultowy utwór „Parasolki” Rezerwatu po raz pierwszy został wydany w 1987 roku na płycie „Serce”. Legendarna rockowa formacja współpracowała z ERJotem przy produkcji hip-hopowej wersji swojego utworu.

 

YouTube Preview Image

 

Jest to czwarty już singiel promujący nadchodzącą płytę ERjota. W poprzednich klipach muzyka gościnny udział brali m.in. Liroy czy Luxuria Astaroth. ERJot to uznany raper oraz producent muzyczny pochodzący z Gdańska. Pierwsze ślady na swój studyjny album „Między Bogiem A Prawdą” zaczął rejestrować w 2010 roku. Nad płytą pracuje nieprzerwanie, połowę materiału nagrał z profesjonalnymi muzykami, dogrywając żywe instrumenty do swoich podkładów muzycznych.

 

ERJot feat. Red, Chipsu – Między Prawdą, a Bogiem (prod. Aglofellaz): https://youtu.be/wTENfTY7a2Q

 

ERJot (Luxuria Astaroth) – „Odejdź” (prod. Juicy Beats): https://www.youtube.com/watch?v=aUEjkTYjeiM

 

ERJot feat. Brahu, Liroy – „Zrozum To”:

https://www.youtube.com/watch?v=2ZQRjNpG-jo