Dziś startuje Hip Hop Festiwal Prusice – zobacz klip promujący!

Dziś (20.06) startuje druga edycja Hip Hop Festiwal Prusice! Imprezę promuje specjalnie przygotowany klip, w którym pojawiają się Onar, Pih i Kajman, artyści którzy występowali w Prusicach w roku ubiegłym

Teledysk powstawał m.in. w Klubie Riviera, Multitece i na rynku w Prusicach. Na oficjalnym profilu Facebookowym festiwalu (www.facebook.com/hiphopprusice) dostępna jest obszerna fotorelacja z każdego dnia kręconych zdjęć

YouTube Preview Image

 

Druga edycja Hip Hop Festiwalu odbywa się dziś. Oto harmonogram imprezy:

17:00 Rover Kielce

18:00 ZEUSFot+paulina_Moczulska

19:00 Bisz (B.O.K)

20:00 TRZECI WYMIAR

21:00 Peja Slums Attack

22:00 donGURALesko

23:15 Grubson

01:15 Grzesiek Cornolio Kozal & ALG & Dj Adamo

Prowadzący: WALDEMAR KASTA

Na oficjalnej stronie imprezy (www.hhfestiwal.pl) można także m.in. zapoznać się już ze specjalnie uruchomioną festiwalową linią autobusową.

– Wszystkiego ma być więcej, wszystko ma być lepsze, a ludzie po festiwalu mają być jeszcze bardziej zadowoleni, niż w zeszłym roku i z jeszcze większą niecierpliwością czekać na kolejną edycję Prusice hip Hop Festiwal. Poza postawieniem na pierwszą ligę polskich wykonawców muzyki Hip-Hop, planujemy bardziej urozmaicić wydarzenie dodatkowe podczas festiwalu. Chcemy, aby Prusice tego dnia żyły Hip Hopem, nawet w miejscach, gdzie nie będzie widać głównej sceny. Planujemy m.in.: pokazy tańca Hip Hop oraz konkurs graffiti.

Prusice Hip Hop Festiwal jest unikatowym wydarzeniem muzycznym w całej Polsce, bardzo mało jest podobnych imprez organizowanych na taką skalę, z takimi gwiazdami i bezpłatnych. Podczas festiwalu zostanie uruchomiona, jak w zeszłym roku, specjalna linia autobusowa.

Więcej:

www.facebook.com/hiphopprusice

www.hhfestiwal.pl

WYDARZENIE: http://www.facebook.com/events/685279538202038