Dokument o Vixenie i koncert – premiera 26.09!

26 września w Warszawie odbędzie się specjalny koncert Vixena, na którym raper zaprezentuje po raz pierwszy poświęcony jego osobie film dokumentalny. Muzyk przeznaczył na wydarzenie, które odbędzie się w Warszawie limitowaną pulę biletów!

Premiera filmu oraz koncert odbędą się 26 września – w dniu urodzin muzyka –  w klubie Bazar przy ulicy Jagiellońskiej 13 w Warszawie. Premiera dokumentu zatytułowanego „Vixen” rozpocznie się o godzinie 21:00, tuż po niej o 22:00 rozpocznie się koncert Vixena. Dokument „Vixen” opowiada o Darku `Vixenie` Szlagorze, jednym z najaktywniejszych raperów i producentów w polskiej branży. Artysta ma na koncie aż jedenaście albumów studyjnych i mnóstwo featów, w których zawsze świetnie sprawdzał się zarówno jako raper, jak i producent.

Film zrealizowany przez Grzegorza Telengę ma być podsumowaniem drogi artysty oraz próbą odpowiedzi na szereg pytań związanych z polskim rynkiem muzycznym i sceną hip-hopową.

Bilety na to wydarzenie dostępne są wyłącznie drogą mailową, chętni powinni pisać na mail: vixen.koncerty@gmail.com

W przypadku pytań, prosimy o kontakt: 787 181 385

Przypomnijmy, że 28 czerwca swoją premierę miał jedenasty album Vixena, rapera i producenta muzycznego wydającego ponownie pod banderą RPS Enterteyment. Płyta, która wkrótce po premierze zadebiutowała na OLiS nosi tytuł „Loco Tranquilo”.

Album „Loco Tranquilo” wydany nakładem RPS Enterteyment i dystrybuowany przez Fonografikę cieszył się olbrzymim zainteresowaniem na długo przed premierą. – To przełomowy krążek w bogatej dyskografii Vixena – mówił Rychu Peja, wydawca „Loco Tranquilo”. Tuż po niej krążek zadebiutował na Oficjalnej Liście Sprzedaży. Sam Vixen nie kryje zadowolenia. – Na liście celów, które wypisałem z początkiem 2014 roku, jeden z punktów brzmiał: Wbić na OLiS – komentuje.

Przypomnijmy, że „Loco Tranquilo” można w całości sprawdzić w Sieci.

 

Więcej:

www.facebook.com/vix.rozpalictlum

www.facebok.com/RPSEnterteyment

www.rpsenterteyment.com

Kup „Loco Tranquilo”: http://www.empik.com/loco-traquilo-vixen,p1098777755,muzyka-p albo tutaj: http://www.rapszop.pl/hiphop/vixen/locotranquilo/35735