Dograj zwrotkę Vixenowi – masz czas do niedzieli!

Jeszcze tylko do końca sierpnia, czyli do najbliższej niedzieli trwa konkurs na najlepszą zwrotkę do utworu „Gautama”, który znalazł się na najnowszej płycie Vixena „Loco tranquilo”. Zwycięska zwrotka zostanie wydana na nadchodzącej EP-ce rapera „ParaDogs”!

– Konkurs trwa jeszcze tylko kilka dni – mówi Vixen. – Dziękuję za dotychczasowe zgłoszenia i przypominam wszystkim chętnym, że aby wziąć w nim udział, należy ściągnąć instrumental, dograć do niego zwrotkę i wrzucić na YT, następnie link do efektu końcowego podesłać na mój mail vixen.koncerty@gmail.com. Spośród zgłoszeń wybiorę najlepsze, moim zdaniem, nagranie i opublikuję je na nadchodzącej EP-ce „ParaDogs”, której premiera odbędzie się 26 września. Piekielnie ciekaw jestem Waszych interpretacji, czekam! – zachęca muzyk.

Link do pobrania numeru:

https://www.sendspace.com/file/1j2yuy

 

YouTube Preview Image

 

Album „Loco Tranquilo” wydany nakładem RPS Enterteyment i dystrybuowany przez Fonografikę cieszył się olbrzymim zainteresowaniem na długo przed premierą. – To przełomowy krążek w bogatej dyskografii Vixena – mówił Rychu Peja, wydawca „Loco Tranquilo”. Tuż po niej krążek zadebiutował na Oficjalnej Liście Sprzedaży. Przypomnijmy, że „Loco Tranquilo” można w całości sprawdzić w Sieci.

 

Płyta „Loco tranquilo” odbija się coraz szerszym echem w mediach i środowisku. Krążek przez wielu słuchaczy określany jest mianem płyty roku 2014.

 

Więcej na:

www.facebook.com/vix.rozpalictlum

www.facebok.com/RPSEnterteyment

www.rpsenterteyment.com

Kup „Loco Tranquilo”: http://www.empik.com/loco-traquilo-vixen,p1098777755,muzyka-p albo tutaj: http://www.rapszop.pl/hiphop/vixen/locotranquilo/35735