Dograj zwrotkę Vixenowi (konkurs)!

Minął już miesiąc od premiery doskonale przyjętego albumu rapera i producenta muzycznego, Vixena. Muzyk ogłasza konkurs na najlepszą zwrotkę do utworu „Gautama”, która zostanie wydana na nadchodzącej EP-ce „ParaDogs”

– Konkurs trwa do końca sierpnia – mówi Vixen. – Żeby wziąć w nim udział, należy ściągnąć instrumental, dograć do niego zwrotkę i wrzucić na YT, następnie link do efektu końcowego podesłać na mój mail vixen.koncerty@gmail.com. Spośród zgłoszeń wybiorę najlepsze, moim zdaniem, nagranie i opublikuję je na nadchodzącej EP-ce „ParaDogs”, której premiera odbędzie się 26 września. Piekielnie ciekaw jestem Waszych interpretacji, czekam! – zachęca muzyk.

Link do pobrania numeru:

https://www.sendspace.com/file/gkqlxy

 

YouTube Preview Image

Album „Loco Tranquilo” wydany nakładem RPS Enterteyment i dystrybuowany przez Fonografikę cieszył się olbrzymim zainteresowaniem na długo przed premierą. – To przełomowy krążek w bogatej dyskografii Vixena – mówił Rychu Peja, wydawca „Loco Tranquilo”. Tuż po niej krążek zadebiutował na Oficjalnej Liście Sprzedaży. Przypomnijmy, że „Loco Tranquilo” można w całości sprawdzić w Sieci.

Płyta „Loco tranquilo” odbija się coraz szerszym echem w mediach i środowisku. Krążek przez wielu słuchaczy określany jest mianem płyty roku 2014.

Album „Loco tranquilo” promowany jest następującymi klipami i singlami:

Klip zrealizowany przez fankę

YouTube Preview Image

Pozostałe:

YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image

 

YouTube Preview Image YouTube Preview Image

 

Więcej na:

www.facebook.com/vix.rozpalictlum

www.facebok.com/RPSEnterteyment

www.rpsenterteyment.com

Kup „Loco Tranquilo”: http://www.empik.com/loco-traquilo-vixen,p1098777755,muzyka-p albo tutaj: http://www.rapszop.pl/hiphop/vixen/locotranquilo/35735

 

http://youtu.be/ISQq-m2ubi0