DMK znowu w rapgrze!

Lubelski raper Dmk, po półrocznej przerwie, siódmego listopada wyskoczył zza krat i od razu ma zamiar ruszyć ostro z projektami oraz teledyskami!

Już niedługo, na jego prywatnym profilu YouTube https://www.youtube.com/DmkTBR, pojawi się utwór promujący Lubelski Mixtape wydany sumptem The Backstage Records pt. „The Backstage of Lbn Mixtape”, gdzie udzieliło się wielu znanych raperów, a także nawijających kobiet! Uzbrójcie się w cierpliwość i sprawdzajcie jego prywatny fan page, gdzie znajdziecie zawsze najświeższe informacje od samego artysty: https://www.facebook.com/DmkZZTBR!

dmk-zarys-zdarzen

Niebawem na łamach fanpage’a znajdziecie informację o kolejnych etapach tego co nadchodzi! A się wydarzy wiele, bo – jak wiemy od samego źródła – raper, o którym mowa, napisał książkę i ma do wydania wiele materiału, który na pewno mile was zaskoczy! Zapraszamy do odwiedzin jego profilu, a niebawem – możecie być pewni, że jako pierwszy magazyn w Polsce – wrzucimy premierę: jego nowy utwór pt. „Przychodzi taki moment” , gdzie produkcją muzyczną zajął się Pawko Beats, a saksofon dograł Krzysztof Pachla. Sprawdzajcie!

YouTube Preview Image