DJ Tuniziano ujawnił intro oraz okładkę „Jot-Wu-Pe Clan”

Na youtube’owym kanale popularnego hiphopowego party-rockera pojawiło się „Wujebiste Intro” z mixtape’u „Jot-Wu-Pe Clan”. Muzyczna introdukcja ujawniona została równocześnie z okładką miksu, zaprojektowaną przez Mateusza MOTU Kubiaka:

„Jot-Wu-Pe Clan” to najnowsze dzieło wirtuoza hiphopowych mixtape’ów – DJ-a Tuniziano. W oczekiwaniu na studyjny album JWP/BC, jaki ma się ukazać w 2015 roku, reprezentant Wielkiego Joł przygotował unikalny miks beatów i zwrotek legendarnego Wu-Tang Clanu z twórczością nie mniej popularnej nad Wisłą ekipy Jaśnie Wielmożnych Panów. Efektem tej pracy jest ponad 20 starannie przygotowanych – tak pod względem muzycznym, jak i tematycznym – blendów oraz reworków znanych rapowych bangerów. Całość zmiksowana została z typowymi dla Tuniziana polotem, dynamiką i soczystą dawką skreczy. Aby tradycji „króla mixtape’ów” stało się zadość na „Jot-Wu-Pe Clan” usłyszycie także jeden całkowicie nowy i premierowy utwór – „Dawaj milion” na beacie Sir Micha – gdzie obok Erosa, Kosiego, Łysola i Siwersa wystąpił także Warszafski Deszcz, czyli Tede i Numer Raz! Oprócz tego spodziewajcie się również zwrotek: Method Mana, ODB, Raekwona, Inspectah Decka czy Ghostface’a Killah.

Oficjalna premiera mixtape’u „Jot-Wu-Pe Clan” odbędzie się już 13 grudnia w warszawskim klubie 1500m2 do wynajęcia:

https://www.facebook.com/events/304736199713117

Pierwsze fizyczne egzemplarze nowego materiału Tuniziana będzie można nabyć podczas świątecznej odsłony największych hiphopowo-streetwearowych targów w stolicy – Street Marketu. Wśród całej gamy atrakcji możecie się również spodziewać licznej obecności waszych ulubionych marek streetwearowych; katalogów wydawniczych czołowych, niezależnych i nie tylko hiphopowych wytwórni płytowych; a także bogatego asortymentu około-muzycznych, miejskich oraz sportowych gadżetów. Nie pewno nie zabraknie więc nowych kolekcji tekstyliów (jak też tych szczególnie cennych limitowanych egzemplarzy ze starszych serii), nowych i używanych winyli oraz płyt CD, akcesoriów muzycznych i skate’owych czy też wreszcie: specjalistycznych czasopism i magazynów. A wszystko to w specjalnych promocyjnych cenach!

https://www.facebook.com/events/640940979350259

Pamiętając też, że wbrew najszczerszym chęciom Święty Mikołaj nie dotrze niestety do wszystkich potrzebujących, organizatorzy postanowili wspomóc go w dziele niesienia bożonarodzeniowej radości. 13 grudnia – w centralnym punkcie targów na terenie klubu 1500m2 do wynajęcia – stanie wielki worek na prezenty. Nie zabraknie w nim na pewno fantów od JWP, Rap History Warsaw i street-marketowych wystawców. Do świątecznej zbiórki będzie mógł się także przyłączyć każdy z gości targów. Wszystkie uzbierane w ten sposób podarunki zostaną przekazane Wszystkie uzbierane w ten sposób podarunki zostaną przekazane na potrzeby akcji charytatywnej One Day Gwiazdka: https://www.facebook.com/pages/One-Day-Gwiazdka-dla-dzieci-potrzebuj%C4%85cych/169158903275760

Targi – na które wstęp jest oczywiście darmowy – potrwają w godzinach 12:00-20:00. Świąteczny nastrój hiphopowej integracji dopełni wieczorem (start o godz. 22:00) oficjalne release party mixtape’u „Jot-Wu-Pe Clan”. Na scenie pojawią się bohaterowie wieczoru, czyli DJ Tuniziano z ekipą JWP/BC, by dać wyjątkowy okolicznościowy występ na beatach rodem ze świątyni Shaolin. O gruby koncertowy before i afterparty zadbają zaś zza adapterów: Deszczu Strugi, Steez83 oraz Anusz.

Płacąc za wstęp na bramce będzie można nabyć mixtape w cenie 10 zł!

 

13.12.2014

 

Street Market

1500m2 do wynajęcia / 12:00 – 20:00

Wstęp FREE / bez ograniczeń wiekowych

 

Koncert JWP/BC

DJ Tuniziano, Deszczu Strugi, Steez83, Anusz 

1500m2 do wynajęcia / start 21:00

Wstęp: lista fb 10zł / spoza listy 20 zł

Wstęp + mixtape: lista fb 20 zł / spoza listy 30 zł

Wiek 18+
WSTĘP NA WIECZORNĄ IMPREZĘ TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.

WSTĘP NA STREET MARKET BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH.