!!! DEMONOLOGIA II: SŁOŃ/MIKSER/DJ SOINA x PEPIS x DEMON x WŁODYŚ @ FREAK 31.01.2014 !!!

Serdecznie zapraszamy na koncert DEMONOLOGIA II: SŁON/MIKSER/DJ SOINA. Już 31 stycznia w  Pub Muzyczny FREAK będzie miało miejsce szczególne wydarzenie. Długo wyczekiwany koncert wiodącego rapera w naszym kraju odbędzie w piątek wieczór.

## SŁOŃ/MIKSER ## W duecie z producentem muzycznym Mikserem Słoń nagrał materiał pt. Dem6n6l6gia (2010), który stanowił stylistyczną kontynuację debiutu rapera. Na nagranej z udziałem licznych gości płycie wystąpił m.in. wokalista zespołu Turbo – Tomasz Struszczyk. W 2012… roku do powszechnej sprzedaży trafiła pierwsza produkcja WSRH pt. Szkoła wyrzutków. Wydawnictwo odniosło sukces fonograficzny plasując się na 5. miejscu zestawienia najpopularniejszych płyt w kraju (OLiS). Rok później ukazał się drugi album Słonia zarejestrowany z Mikserem zatytułowany Demonologia 2. Trzypłytowe wydawnictwo zadebiutowało na 2. miejscu zestawienia OLiS.
Chcesz również wystąpić na scenie FREAKa tego wieczoru? Zgłoś się już teraz na Drimz kamyn tru w wiadomości prywatnej.

► Gdzie? ◄ Impreza odbędzie się w lokalu FREAK przy ulicy Zwycięstwa 106.
► Kiedy? ◄ 31 stycznia 2014 roku. Start 21:00.
► Za ile? ◄ Bilety w przedsprzedaży w cenie 30 PLN dostępne w pubie muzycznym FREAK oraz u organizatora imprezy (kontakt: patrz wyżej; drimz kamyn tru), w dniu imprezy przy wejściu w cenie 35 PLN.

►►►► SPONSORZY ◄◄◄◄
►SKLEP JIGGA
►PURE JATOMI

►►► PATRONACI MEDIALNI ◄◄◄
► RAPNEJSZYN
► KoszalinInfo.pl
► BASHES
► BRAIN DEAD FAMILIA
► UNHUMAN FAMILIA

2014.01.31. D2 Koszalin