Blady Kris „Beatbox Rocker” – preorder płyty, trackilsta

Oficjalna premiera albumu Blady Kris „Beatbox Rocker” odbędzie się 28 czerwca. Zamówienia preorderowe wysyłamy trzy dni wcześniej, żeby dotarły do odbiorców dzień przed premierą.

 Album Blady Kris „Beatbox Rocker” składa się z dwóch wyjątkowych płyt: na płycie CD znajduje się trzynaście premierowych utworów autorstwa Bladego Krisa, natomiast płyta DVD zawiera dziewięć lekcji beatboxu, podczas których Blady Kris wprowadza odbiorcę w świat sztuki władania głosem i mikrofonem. Dodatkowym bonusem jest wersja DVD teledysku „Beatbox Rocker”.

Blady_Kris_preorder

 Ogromny wpływ na brzmienie utworów miał belgijski producent Fatty K, który współpracował z Krisem podczas miksu i masteringu.

 Poligrafia to dzieło Piotra Okulewicza, niesamowitego malarza ze Szczecinka. Metoda jaką posługuje się Piotr to połączenie malowania areografem i obróbki cyfrowej. I tak powstała grafika oddała osobisty klimat płyty Krisa.

 Preorder płyty dostępny jest na AlohaSklep.pl: http://www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/421-plyta-blady-kris-beatbox-rocker-cd-dvd-gratis.html

Tracklista audio CD:

 1. Intro

2. Beatbox Rocker

3. Lie

4. Famous Moon

5. Lion

6. Don’t Mind

7. Enough

8. Facebook Monster

9. Green Tara

10. Trust Me

11. I Want You

12. Sen

13. Halo

 

Tracklista DVD: 

L1 – stopa&hi-hat

L2 – rimshot

L3 – werbel

L4 – pierwszy rytm

L5 – drugi rytm

L6 – podsumowanie podstaw

L7 – sceniczność

L8 – głośność vs jakość

L9 – kontrola bitu

Teledysk Blady Kris „Beatbox Rocker”

 

W sobotę 28 czerwca, w dniu premiery płyty „Beatbox Rocker”, Blady Kris pojawi się w sklepie Saturn w Złotych Tarach. W planie jest pokaz beatboxu oraz warsztaty wokalne. Będzie również okazja, żeby porozmawiać z Bladym i wyjść z podpisanym przez artystę egzemplarzem albumu „Beatbox Rocker”.

 

partnerzy płyty: Fonografika, AlohaSklep.pl, Plej, BG Multimedia

patroni medialni: CGM, Popkiller, GlamRap, Break.pl, Dlastudenta.pl, Hip-Hop.pl, RapPortal, Freestyle.pl

YouTube Preview Image

 

Blady Kris

 Krzysztof Kadela, znany jako Blady Kris, to najpopularniejszy polski beatboxer. Jest pierwszym Mistrzem Polski Beatboxu oraz zasiada jako sędzia w międzynarodowych bitwach beatboxowych.

 Spopularyzował sztukę wokalnej perkusji w Polsce, dzięki występowi w pierwszej edycji programu Mam Talent, gdzie dostał się do finału. Na swoim koncie ma ponad 2000 koncertów w Europie i Azji, ściśle współpracuje z polskim radiem i telewizją. Od kilku lat jest współorganizatorem międzynarodowego festiwalu teatralno-ulicznego Bruk Festival, gdzie wyszkolił 3 ostatnich mistrzów Polski w beatboxie. Znany jest ze swojej unikalnej metody nauczania, nazwanej „Chórem Bladego Krisa” – treningowi, który pozwala w 2 tygodnie posiąść umiejętności, które młodzi beatboxerzy ćwiczą przez pół roku.

 

Na co dzień ten miłośnik psów zajmuje się komponowaniem i produkcją muzyczną oraz

konsekwentnie buduje i rozwija swoją markę.

 

http://www.alohaentertainment.pl

 FB Blady Kris: https://www.facebook.com/bladykris

 FB Aloha Entertainment: https://www.facebook.com/AlohaEntertainment

 Aloha Entertainment Instagram: http://instagram.com/alohaentertainment

Blady_Kris