Bisz B.O.K na Behind The Trees!

We wrześniu b.r. w Mysłowicach odbędzie się druga edycja bardzo dobrze przyjętego festiwalu Behind The Trees. Organizatorzy ujawniają pierwsze gwiazdy drugiej edycji tego wydarzenia, wśród których znalazł Bisz B.O.K!

 Poprzednia edycja Behind The Trees, na której wystąpił m.in.  Kaliber 44 odniosła sukces, przywracając Mysłowice na muzyczną mapę Polski. Festiwal był m.in. nominowany w plebiscycie SO!MUSIC 2014 w kategorii „Festiwal & wydarzenie roku”. Doskonały odbiór imprezy sprawił, że doczekała się swojej kontynuacji. W tym roku na głównej scenie Behind The Trees wystąpią: Katarzyna Nosowska, Bisz B.O.K, zespół Pogodno w oryginalnym składzie a także jeden z najbardziej oczekiwanych debiutów tego roku, Endy Yden oraz uznana na indie rockowej scenie formacja Keskese. Jak zapowiadają organizatorzy, to jeszcze nie wszyscy potwierdzeni artyści.

 

Także w tym roku festiwalowi Behind The Trees będzie towarzyszył konkurs Fresh Blood In The Forest. Jego ubiegłorocznym laureatem był zespół Young Stadium Club.

 

Festiwal Behind The Trees odbędzie się 5 września na terenie Słupna Park w Mysłowicach. 8 czerwca rozpocznie się sprzedaż biletów.

 

Więcej:

www.behindthetrees.pl

https://www.facebook.com/behindthetreesfestival