Bandura (Aspiratio Crew) feat. Hellfield (Nekromer) – sprawdź klip „Serum”

Zaskakująca kolaboracja rapera Bandury z Aspiratio Crew i Hellfielda, frontmana Nekromera! Wczoraj miała miejsce premiera klipu do utworu „Serum” promującego debiut Bandury

„Serum” to tytułowy utwór z debiutanckiej, solowej płyty rapera Bandury, na co dzień reprezentującego poznańską grupę Aspiratio Crew (w składzie Śliwa, Fisher, Bandura, DJ Kostro). W refrenach gościnnie udzielił się Hellfield – frontman metalowej formacji Nekromer, która zasila szeregi wytwórni RPS Enterteyment. To druga rapowa kolaboracja Hellfield’a – kilka miesięcy temu miała miejsce premiera utworu Rycha Peji „S.A. (Steven Adler)”, w którym wokalista Nekromera nagrał gościnną zwrotkę.

 YouTube Preview Image

„Serum” zaskakuje  lekkim i refleksyjnym charakterem – niespodziewanym zważywszy na twórczość macierzystych formacji obu muzyków. Jak przyznaje Bandura, jest to jeden z najszczerszych numerów, jakie nagrał. Piosenka ma mocny, społeczny przekaz, porusza zagadnienia związane z doświadczeniami życiowymi rapera. Nie znamy jeszcze szczegółów związanych z premierą albumu „Serum” Bandury, jednak na YouTube można już posłuchać kilku innych utworów z krążka. Wśród nich między innymi kawałek „F.U.C.K” z teledyskiem.

Produkcja utworu „Serum” stoi po stronie Kacprzak Sound – firmy Hellfield’a – która zajmuje się tworzeniem różnej muzyki – od metalowych albumów Nekromera, przez muzykę popową (m.in. Paulla), po rap.

 

Więcej:

www.facebook.com/bdrczk?fref=ts

www.facebook.com/AspiratioCrewOficjalnie?fref=ts

www.facebook.com/NEKROMER?fref=ts