Album Hope – Da Best of już w sprzedaży

hope

Album kupicie pod tym adresem: http://fonografika.pl/sklep/da-best-of/

HOPE to zespół świrów, których prowadzi jedyna, niezmienna myśl – „Idę drogą prawdy i dobra, szczerości i zrozumienia, wierności i oddania z siebie światu wszystkiego co najlepsze, zawsze.” Jest ich ośmiu, a muzyka którą tworzą jest czymś czego do tej pory nie było w naszym pięknym kraju… dla Ciebie to ich debiut, a dla nich to kolejny etap własnego rozwoju i pracy nad sobą….

Album „da best of” nie jest kompilacją niezapomnianych „hitów” zespołu HOPE jakie kiedykolwiek powstały, tego się nie spodziewaj. To ich całe życie – historia, doświadczenie i umiejętności – nagrane na jeden krążek. To wspólna myśl spisana w WIGLLISH, którą chcą Tobie przekazać. To potężne brzmienie niosące nadzieję, każdemu bez wyjątków… bez wyjątków!

Płyta powstała w Izabelin Studio pod okiem Andrzeja Puczyńskiego całą obróbka oraz miksem zajął się Sebastian Włodarczyk z Alvernia Studios, który miał ogromny wpływ na brzmienie płyty poza wkładem samego zespołu. Mastering został wykonany przez Stephena Marcussena w Hollywood, człowieka który współpracował z takimi gwiazdami jak: Aerosmith, Stevie Wonder, Paul McCartney, B.B. King, The Rolling Stones, Alice In Chains, Sevendust, Rod Steward, Smashing Pumpkins, Red Hot Chili Peppers, Prince, Nirvana, Korn, 30 Second To Mars, Limp Bizkit i wiele, wiele innych.