8. Urodziny Aloha Entertainment

Lata mijają, dzieci się rodzą, nalefki się robią, hip-hop gra w głośnikach, a wydawnictwo Aloha Entertainment świętuje swój kolejny jubileusz. Hawajski syndykat wraz z zaprzyjaźnionymi ananasami wszelkiej maści swoje 8. urodziny świętuje w piątek 17 kwietnia w warszawskim klubie 55.

Imprezę uświetnią wyjątkowe występy; zagrają Numer Raz, Blady Kris, Na Pół Etatu, Klemens oraz specjalnie zaproszeni goście. Imprezę poprowadzi Proceente, afterparty rozkręcą DJ DTL oraz DJ Beredson. Na tych, którzy pojawią się w klubie, czeka moc hip-hopowych atrakcji, wydawnictwo Aloha Ent. do każdego zakupionego biletu dodaje gratis wybraną płytę CD*. Bilety na imprezę będą numerowane, warto zachować bilet, by móc wygrać jedną z nagród rzeczowych ufundowanych przez sponsorów imprezy.

YouTube Preview Image

Data: 17.04 (piątek)
Mejsce: klub 55, ul. Żurawia 32/34
występy: Numer Raz, Blady Kris, Na Pół Etatu, Klemens oraz goście specjalni
Prowadzenie: Proceente
before/after: DJ DTL, DJ Beredson
start imprezy: 20.00
start koncertów: 21.45

bilety do nabycia w klubie: 20zł (do każdego biletu płyta CD gratis*)
po 23.30 lista FB Free

*Płyta CD gratis w cenie biletu (do wyboru):
– EmazetProcent „Jedyneczka”
– Proceente „Znaki Zapytania 2 Mixtape”
– Kfiat „Człowiek Orkiestra”
– Klemens/Tomaj „Multiplayer EP”
– Maxim/Blaze „Reszty Nie Trzeba”
– Blaze „Zwalniam Mixtape”

Numer Raz

Zawsze Spoko. Żywa legenda polskiego hip-hopu, raper i dziennikarz radiowy, współtwórca formacji Warszafski Deszcz. Grał na 5. Urodzinach Alohy i był to świetny występ. Impreza udała się znakomicie, 8. urodziny Aloha Ent. m.in. dzięki Numerowi zapowiadają się równie epikurejsko i zacnie. Numer zagra swoje największe szlagiery plus zapewne coś z repertuaru Aloha x Zawsze Spoko.

Numer Raz na fb: https://www.facebook.com/NUMERRAZ.WFD

Blady Kris

Krzysztof Kadela, znany jako Blady Kris, to najpopularniejszy polski beatboxer. Jest pierwszym Mistrzem Polski Beatboxu oraz zasiada jako sędzia w międzynarodowych bitwach beatboxowych.Na co dzień ten miłośnik psów zajmuje się komponowaniem i produkcją muzyczną oraz konsekwentnie buduje i rozwija swoją markę.

Blady Kris na fb: https://www.facebook.com/bladykris

Na Pół Etatu

Trzy osoby, trzy charaktery, trzy światy, jedno podejście do sprawy. Na Pół Etatu to dwóch braci – Quiz i Feelhip oraz zaprzyjaźniony dj – Slip.
Wychowani na klasycznym brzmieniu hip-hop’u lat dziewięćdziesiątych, do dziś pozostają wierni tamtemu charakterowi rapu. Brzmienie oparte o analogowy sampling i dotyk padów empecetki to nie szpan, to norma i kwintesencja zajawki producenckiej Quiz’a.

Na Pół Etatu na fb: https://www.facebook.com/NaPolEtatu

Klemens

Raper pochodzący z Grudziądza. Działalność artystyczną prowadzi od dwunastu lat. Ma w dorobku ponad setkę supportów / koncertów, dziewięć nieoficjalnych wydawnict solowych oraz z grupą Siedem. W mau 2014 r wraz z producentem Tomajem wydał epkę „Multiplater”, która ukazała się nakładem Aloha Entertainment. Nagrywał z takimi raperami jak VNM, Bisz, Hades, Green, Proceente, Diox, Muflon, Lilu. Pod koniec lutego 2015 światło dzienne ujrzy jego nowy solowy projekt „Singleplayer”.

Klemens na fb: https://www.facebook.com/KlemensRAP
Klemens na Instagram: http://instagram.com/klemensbartek

Proceente

Gospodarz wieczoru. Raper, dziennikarz i freestyleowiec, właściciel wydawnictwa Aloha Entertainment. Debiutancka płyta Proceente ukazała się w 2004 nakładem legendarnego wydawnictwa RRX. Ma na swoim szereg projektów studyjnych: „Szybki Szmal Mixtape” (2005), EmazetProcent „Jedyneczka” (2007), „T.O.A.S.T. Mixtape” (2009), „Galimatias” (2009), „Dziennik 2010” (2010), „ALOHA 40%” (2011), „Dzień Z Życia Mistrza Ceremonii Mixtape” (2012). Najnowsza płyta Proceente pt. „Zupynalekfisplify” ukazała się jesienią 2014. W piątkowe wieczory o godz. 21:00 wraz z DJ’em Anuszem prowadzi autorską audycję muzyczną „Hip-Hop Kampus” w Akademickim Radiu Kampus (Warszawa, 97.1 FM).

Proceente na fb: https://www.facebook.com/proceente40
Proceente na instagram: https://www.instagram.com/proceentealoha