68 urodziny Andrzeja Zauchy – posłuchaj okolicznościowego mixtape’u!

Jeden z najwybitniejszych polskich wokalistów wszech czasów doczekał się urodzinowego mixtape’u! Okolicznościowy projekt "Magia to ja" prezentuje tym razem nieznaną szerszej publiczności twórczość krakowskiego muzyka.

Gdyby żył kończyłby dziś 68 lat. Andrzej Zaucha – jeden z najwybitniejszych polskich wokalistów wszech czasów – doczekał się urodzinowego mixtape’u! Okolicznościowy projekt prezentuje tym razem nieznaną szerszej publiczności twórczość krakowskiego muzyka.

https://goo.gl/Yj5eBL

Autorzy tribute’owego wydawnictwa „Magia to ja” – Piotrek Anuszewski (DJ i promotor związany z cyklem imprezowym Rap History Warsaw) oraz Błażej Górniak (skreczer występujący wcześniej pod pseudonimem Mewa) – tak opisują ideę, która im przyświecała:

Pomimo nagłej i przedwczesnej śmierci Andrzej Zaucha pozostawił po sobie bardzo bogaty dorobek muzyczny. Staraliśmy się go przybliżyć projektem „Zaufaj sobie”, ale jedna płyta CD to zdecydowanie za mało, aby pomieścić wszystkie najbardziej dla nas esencjonalne nagrania (…) Oddajemy więc w Wasze ręce kontynuację pierwszego mixtape’u. „Magia to ja” zawiera wiele niepublikowanych dotąd nagrań – niewydanych na żadnych nośnikach – co najwyżej kilkukrotnie emitowanych na falach eteru. Znalazły się tutaj również utwory, które z bólem serca musieliśmy odrzucić, kompilując pierwszy miks.

Wkrótce mixtape ukaże się w formie fizycznej w postaci kolekcjonerskiego digipaku. Jego szata graficzna została zaprojektowana przez Serge_Sergio, a gościnnie udzielił się na nim Mistrzowie Polski DJ-ów Slime oraz Pan Zimna Łapa. Wszystkich zainteresowanych zdobyciem limitowanego egzemplarza zapraszamy do kontaktu pod mailem:

nasnierozdzieli@gmail.com