25.04 PALUCH x KĘKĘ w MCK Mayday Głogów

MCK Mayday oraz Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh z ogromną przyjemnością zapraszaja na koncert Palucha oraz KęKę promujący ich najnowsze albumy.

Data: 25.04
Godzina: 19:00
Miejsce: sala koncertowa MCK Mayday
Bilety:
15 zł (do 11.04.2014)
20 zł (do 24.04.2014)
25 zł w dniu koncertu

Support:
KOSA / KIERES / ADISS + DJ MIKHAIL
RETROSPEKCJA

bilety dostępne w biurze obsługi klienta MCK Mayday, MOK oraz na www.ekobilet.pl/mok-glogow

Paluch „Lepszego Życia Diler” to album przesiąknięty życiowymi tematami, które ubrane w słowa pozbawione zbędnej kalkulacji, podkreślą niezależność Palucha zarówno w życiu osobistym, jak i na rapowej scenie. Idealnie trafiające w czułe punkty otaczającej nas rzeczywistości wersy opisują ją dogłębnie i dosadnie, bez cukru i zbędnej polityki.
Jeśli oczekujesz zabawnych „bangerów”, to ten album nie jest dla Ciebie.

Kolejny raz Paluch zgrabnie miesza syntetyczne bity z wartościową treścią, dając odbiorcy ponadczasowy mix, którego nikt wcześniej nie proponował. Oczywiście nie zabraknie klasycznych produkcji, które świetnie komponują się z całością a jednocześnie subtelnie załamują klimat w czasie odsłuchu krążka.
Materiał trafił na sklepowe półki 20 grudnia 2013r nakładem Biuro Ochrony Rapu Records.
„Lepszego Życia Diler” to 7 solowy krążek poznańskiego rapera, który na scenie obecny jest od 2004r.

KęKę narobił szumu albumem „Takie rzeczy”, który ukazał się 4. Listopada 2013, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżnia się i przykuwa uwagę. „Radomski typ zwyczajny”, w tekstach bezkompromisowy i szczery, przeplatający w iście sarmacki sposób patriotyczno-historyczne zacięcie z zabawowym trybem życia.

https://www.facebook.com/RadomKeKeKęKę został jednym z Młodych Wilków portalu Popkiller.pl, jeszcze przed wydaniem oficjalnego albumu. Jego występ na tegorocznym Hip Hop Kempie przyciągnął tłumy.

Singlem promującym album jest nagranie „Trasa (BraKaKa)”
http://www.youtube.com/watch?v=xEEnkQ4j1lk.

Pozostałe single:


Zapowiada się świetna impreza, na której nie może Cię zabraknąć!

2014.04.25 Paluch Ke Głogów