15.03 | KęKę „Takie Rzeczy” + supporty | Reaktywacja Działdowo

Działdowo od początku roku mocno! 13-200 joł oraz Reaktywacja Działdowo robią wszystko, aby nasze miasto odżyło pod względem rapowych imprez. Zaczęliśmy skromie, jednak teraz przyszedł czas na prawdziwą bombę. KęKę Radom w poprzednim roku wydał album uznany za najlepszy debiut w 2013 roku. 15 marca „radomski typ zwyczajny” zagości w Działdowie!

Data: 15.03
Godzina: 20:00
Miejsce: Klub Reaktywacja, Działdowo
Bilety: 22 PLN na wejściu
Prowadzenie: Weeman

„Takie Rzeczy” to debiutancki album radomskiego rapera KęKę. Wyprodukowany m.in. przez takich asów hiphopu, jak: Czarny HIFI, 2sty, Urban czy znany z albumu Solara i Białasa Lanek. Na płycie nie pojawią się żadni goście.

KęKę burzy i prowokuje, zarazem przekłada na rap najprostsze emocje, które towarzyszą każdemu. Jego nagrania zrealizowane w podziemiu wzbudziły spory oddźwięk wśród publiczności w całej Polsce (np. „Nie wiedziałaś” http://www.youtube.com/watch?v=A-xQkfSJc94). KęKę został jednym z Młodych Wilków portalu Popkiller.pl, jeszcze przed wydaniem oficjalnego albumu. Jego występ na tegorocznym Hip Hop Kempie przyciągnął tłumy.

Singlem promującym album jest nagranie „Trasa (BraKaKa)” http://www.youtube.com/watch?v=xEEnkQ4j1lk.

Pozostałe single:
)
)
)

Oprócz KęKę na scenie pojawią się raperzy reprezentujący nasze miasto oraz okolice. Specjalnie na działdowski melanż wpadnie ostródzki duet ToMZeT/oSb oraz raper z Iławy – Wasiak. 13-200 joł reprezentować będą: Kaz, ARK/Riczmond, 2famiglia, Bilson/Mezus oraz BEDOEN/KaeM/KML.

Zapowiada się kolejna świetna impreza w Działdowie, na której nie może Cię zabraknąć!

2014.03.15 Kę Dzialdowo

https://www.facebook.com/events/579662862124057/?ref=5