★PALUCH w Kwidzynie!★

PALUCH „MADE IN HAVEN” X „LEPSZEGO ŻYCIA DILER” W KWIDZYNIE!

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz BlueDjsTeam z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album „Made In Heaven“ oraz „Lepszego Życia Diler“, który odbędzie się 19 grudnia w Kwidzynie.

Support: Dj 2najz/Bong Clet
FULL FLAVA PATOLOGY 2NAJZ/MUK

Bilety: 20zł (przedsprzedaż)

Rezerwacja: info@bashesh.com

Przedsprzedaż biletów (20 PLN) oraz rezerwacje loży będą do nabycia od 5 grudnia 2014r. w klubie na piętrze (od poniedziałku do piątku w godzinach 18-22 lub piątek-sobota od 20:00 do 4:00).

Miejsce: Spichlerz IZBA Przyjęć, Magazynowa 1/2, 82-500 Kwidzyn

Start: 21:00

Wydarzenie na FB:
https://www.facebook.com/events/934592443242023/?ref=5

„Made In Haven” to dzieło duetu PCC czyli Paluch i Chris Carson, który dość spontanicznie zdecydował się na nagranie wspólnego materiału. Poznański raper po sukcesie trzech ostatnich albumów z których dwa pokryły złotem a jeden platyną nie osiadł na laurach. Tym razem Paluch postanowił połączyć siły z młodym ale bardzo utalentowanym producentem Chrisem Carsonem, który na stałe mieszka w Brukseli. Materiał to duża dawka świeżego brzmienia połączona z ciekawymi rozwiązaniami technicznymi oraz z tym, z czego Paluch znany jest najbardziej czyli dosadną i bezkompromisową liryką. Mocną stroną krążka będą śpiewane refreny w klimatycznych numerach przy których z łatwością można odpłynąć. Atutem płyty jest też powrót do atmosfery znanej z albumów „Pewniak” czy „Biuro Ochrony Rapu” czyli osiedlowego, szorstkiego rapu.

„Lepszego Życia Diler“ to album przesiąknięty życiowymi tematami, które ubrane w słowa pozbawione zbędnej kalkulacji, podkreślą niezależność Palucha zarówno w życiu osobistym, jak i na rapowej scenie. Idealnie trafiające w czułe punkty otaczającej nas rzeczywistości wersy opisują ją dogłębnie i dosadnie, bez cukru i zbędnej polityki.
Jeśli oczekujesz zabawnych „bangerów”, to ten album nie jest dla Ciebie.

Kolejny raz Paluch zgrabnie miesza syntetyczne bity z wartościową treścią, dając odbiorcy ponadczasowy mix, którego nikt wcześniej nie proponował. Oczywiście nie zabraknie klasycznych produkcji, które świetnie komponują się z całością a jednocześnie subtelnie załamują klimat w czasie odsłuchu krążka.
Materiał trafił na sklepowe półki 20 grudnia 2013r nakładem Biuro Ochrony Rapu Records.
„Lepszego Życia Diler” to 7 solowy krążek poznańskiego rapera, który na scenie obecny jest od 2004r.

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/PaluchOfficial
www.bashesh.com

10421380_823478837716144_3465707065162838640_n