Włodi „Widmo” – nowy klip oraz koncertowe podziękowanie za „Wszystko z dymem”

Wyprodukowany i oskreczowany przez DJ-a B singiel „Widmo” to pierwsza zapowiedź nowego studyjnego albumu pioniera warszawskiego hip-hopu. Płyta „Wszystkie drogi prowadzą do dymu” pojawi się w I kwartale 2016 roku.

Na kanale Step Records ukazał się nowy klip Włodiego (Molesta, Parias). Wyprodukowany i oskreczowany przez DJ-a B singiel „Widmo” to pierwsza zapowiedź nowego studyjnego albumu pioniera warszawskiego hip-hopu. Płyta „Wszystkie drogi prowadzą do dymu” pojawi się w I kwartale 2016 roku.

Teledysk zrealizowała ekipa M.L. Filmz:

Tymczasem pół roku po pamiętnym urodzinowym melanżu w warszawskim klubie niePowiem i rok po wydaniu albumu „Wszystko z dymem” Włodi ponownie zaprasza na koncert do stolicy. W podziękowaniu za entuzjastyczne przyjęcie płyty „Wszystko z dymem” szykuje – razem z DJ-em B – wyjątkowy występ dla fanów. Będzie to ukoronowanie wielomiesięcznej trasy koncertowej, a ponieważ „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”, możecie się śmiało spodziewać mistrzowskiej atmosfery i wielu niezapomnianych emocji.

W kontekście dzisiejszej premiery nowego video 17 października będzie idealną okazją, by usłyszeć na żywo i przedpremierowo część materiału z „Wszystkie drogi prowadzą do dymu”.

Za gramofonami tradycyjnie DJ B, a na scenie – oprócz bohatera wieczoru – goście, których personalia ujawnimy już wkrótce!

To będzie TAKA SOBOTA w niePowiem!

https://www.facebook.com/events/1650612038551526
kto: WŁODI / DJ B + Goście
gdzie: Klub niePowiem, ul. Nowy Świat 27
kiedy: g. 21:00, 17.10.2015r. (Sobota)

Informacje o biletach i przedsprzedaży podamy już nieBawem.