The Wall Warsaw Hip-Hop Festival

 

festiwal

THE WALL Warsaw Hip Hop Festiwal
Warszawa, 12.07.2014
Tor Wyścigów Służewiec

Już 12 lipca warszawski Tor Wyścigów Służewiec stanie się areną wyjątkowego – tak pod względem skali, jak i różnorodności – święta kultury hip-hop. Pierwsza odsłona The Wall Warsaw Hip Hop Festival to doskonała okazja, by obcować z twórczością jej najpopularniejszych reprezentantów. Od strony muzycznej gwarantuje to długa lista czołowych artystów, w tym już pierwsi ogłoszeni wykonawcy: Molesta Ewenement, Bisz, Rasmentalism i JWP/BC. Finałem imprezy będzie jedyny w swoim rodzaju koncert, podczas którego kilkunastu zasłużonych raperów odegra własne interpretacje utworów z klasycznego albumu „Skandal” Molesty.

Sygnałem do startu całodziennego The Wall Warsaw Hip Hop Festival będzie jam graffiti przy słynnym murze wyścigowym – najdłuższej legalnej ścianie w Europie. Równocześnie jedna z hal legendarnego obiektu sportowego pomieści Street Market, czyli jedyne hiphopowe targi w Polsce. Wśród wystawców znajdą się m.in. najważniejsze polskie labele wydawnicze, popularne i niszowe marki odzieżowe, branżowe sklepy muzyczne i płytowe czy wreszcie specjalistyczne czasopisma, poświęcone typowo miejskim aktywnościom.

Nie zabraknie też miejsca na otwartą dyskusję – organizatorzy przygotowali bowiem cykl paneli z udziałem wybitnych reprezentantów kultury czterech elementów: artystów, aktywistów, dziennikarzy i hiphopowych przedsiębiorców.

Zaprasza Agencja Ladidadi oraz Lotto. Współorganizatorem festiwalu jest Tor Wyścigów Służewiec.

Sprzedaż biletów na część koncertową rusza 22.04.2014. Wstęp na jam graffiti, Street Market i panele dyskusyjne jest bezpłatny.

Po najświeższe aktualności odsyłamy na oficjalny facebookowy profil The Wall Warsaw Hip Hop Festival:
https://www.facebook.com/thewallfestival

Osoby oraz instytucje zainteresowane nawiązaniem współpracy medialnej z The Wall Warsaw Hip Hop Festival prosimy o kontakt mailowy pod adresem:
media@thewallfestival.pl

Kontakt do organizatorów:
info@thewallfestival.pl