Szczegóły dziękczynnego koncertu Włodiego!

Już 17 października w stołecznym klubie niePowiem za dobre przyjęcie wydanej przed rokiem płyty „Wszystko z dymem” podziękuje fanom Włodi.

Już 17 października w stołecznym klubie niePowiem za dobre przyjęcie wydanej przed rokiem płyty „Wszystko z dymem” podziękuje fanom Włodi. Jednak koncert legendy polskiego rapu – wspomaganej na scenie przez DJ-a B – to nie jedyna atrakcja, jaka czeka tego wieczoru wszystkich zgromadzonych gości. Występ gospodarza poprzedzi bowiem support w wykonaniu Otsochodzi i DJ-a Wortstcase’a z Noize From Dust.

Otsochodzi – znany też po prostu jako Janek – to jeszcze bardzo młody, aczkolwiek już wyróżniający się na scenie warszawski raper. W 2012 roku światło dzienne ujrzał jego debiutancki krążek „Fejk Wers”, dzięki czemu zwrócił na siebie uwagę starszych kolegów po fachu (m.in. Soulpete’a, który zaprosił go na swój producencki album „Raw”). Na swoim koncie ma również wydaną w kwietniu 2015 EP-kę /mini-album „7”, z której pochodzą cieszące się popularnością single „Polepiony” oraz „Dawaj papier”:

https://www.youtube.com/watch?v=s9Ew8cGknxg

https://www.youtube.com/watch?v=M24D7IZ9bC4

Styl i osobowość Otsochodzi, łączące w sobie fascynację Nowym Jorkiem i Detroit, zostały docenione przez wiodący portal hiphopowy Popkiller, który zaprosił Janka do udziału w czwartej odsłonie akcji Młode Wilki:

https://www.youtube.com/watch?v=HROLP6ptqoE

17 października będzie więc idealną okazją, by usłyszeć na żywo sporo świeżego rapu. Tym bardziej, że nie dalej jak tydzień temu, ukazał się pierwszy singiel Włodka zapowiadający nowy album „Wszystkie drogi prowadzą do dymu”. Muzykę do „Widma” wyprodukował DJ B:

https://www.youtube.com/watch?v=6Wn9LrHnjtA

 

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1650612038551526

kto: WŁODI / DJ B + Otsochodzi / DJ Worstcase

gdzie: Klub niePowiem, ul. Nowy Świat 27

kiedy: 17.10.2015, godz. 21:00

bilety: 25 PLN przedsprzedaż / 35 PLN w dniu koncertu

 

Przedsprzedaż prowadzą:

California Skateshop, al. Armii Ludowej 12 (nowa siedziba)
Galeria Koloru, ul. Hoża 9A
Serum Sklep, C.H. Land, ul. Wałbrzyska 11, lok. 114