Sokół i Marysia Starosta w Białymstoku!

Artyści wystąpią w sobotę 12 grudnia w klubie REJS i wspólnie z DJ Steezem zaprezentują utwory z platynowych płyt "Czysta Brudna Prawda", "Czarna Biała Magia" oraz wcześniejszych albumów Sokoła (WWO, TPWC).

Agencja Revolume serdecznie zaprasza fanów Sokoła i Marysi Starosty na koncert duetu w Białymstoku. Artyści wystąpią w sobotę 12 grudnia w klubie REJS i wspólnie z DJ Steezem zaprezentują utwory z platynowych płyt „Czysta Brudna Prawda”, „Czarna Biała Magia” oraz wcześniejszych albumów Sokoła (WWO, TPWC).

Wojtek Sokół i Marysia Starosta to duet – zjawisko, które zdążyło już przedefiniować polski hip-hop i wprowadzić do niego nową jakość. Obie ich wspólne płyty: „Czysta brudna prawda” oraz „Czarna Biała Magia” pokryły się platyną; ich żywe, energetyczne koncerty gromadzą tłumy ludzi w bardzo szerokim przekroju wiekowym. Pozornie i w teorii te dwa muzyczne światy – szorstkiego, brutalnego rapu oraz eterycznego kobiecego popu – nie przystają do siebie. Jednak w praktyce zdążyły już stworzyć nową jakość w polskiej muzyce – wysmakowany, wielogatunkowy hip-hop, który nie boi się czerpać z elektroniki, rocka i dźwiękowych eksperymentów, nigdy przy tym nie tracąc swojego drapieżnego charakteru.

W ostatnich dniach ukazał się bijący rekordy popularności, pierwszy singiel z nadchodzącej solowej płyty Sokoła. W teledysku występuje legenda polskiej kinematografii – Bogusław Linda:

YouTube Preview Image

Koncert Sokół i Marysia Starosta

Białystok, klub Rejs, 12.12.2015  

https://www.facebook.com/events/458578247659794