Sizeer Music on Tour: RL Grime i Just Blaze na 4. urodzinach klubu 1500 m2 do wynajęcia!

Huczne 4. urodziny warszawskiego klubu 1500 m2 do wynajęcia – oto jak zapowiada się kolejna impreza z jesiennej serii Sizeer Music on Tour. Będzie świeżo, ale też klasycznie, mocniej i subtelniej, wolniej i szybciej, naturalnie i syntetycznie… a wszystko dzięki zaproszonym artystom, jakimi są RL Grime i Just Blaze – amerykańscy reprezentanci najnowszych elektronicznych brzmień, mocno zakorzenionych w stylistyce hip-hopu.

Warszawski przystanek trasy Sizeer Music on Tour będzie okazją do świętowania urodzin klubu 1500 m2 do wynajęcia – jednego z popularniejszych miejsc na imprezowej mapie stolicy. 10 listopada, w ramach wydarzenia zawita Just Blaze, amerykański super-producent i didżej, który swoim dorobkiem może śmiało konkurować z takimi tuzami nowojorskiej sceny, jak Pete Rock czy Preemo. Jego unikatowy styl sprawił, że na zawsze wpisał się w historię muzyki rap, a numery powstałe we współpracy z m.in. Jay’em Z, Eminemem, Snoopem, Talibem Kweli, Bustą oraz Kanye Westem weszły do kanonu gatunku. Blaze mimo swoich klasycznych produkcji świetnie odnajduje się w nowoczesnych brzmieniach klubowych, na co dowodem jest choćby jego ostatnia kolaboracja z czołowym producentem trapu – Baaurem.

JustBlaze_small

Ale to nie wszystko. Ponadto wystąpi inny przedstawiciel amerykańskiej sceny, postać równie nietuzinkowa – RL Grime. Artysta, wywodzący się z muzycznego środowiska Los Angeles, jest obecnie jednym z najbardziej obiecujących młodych producentów basowo-trapowych brzmień. Pomimo bardzo świeżego podejścia do produkcji, jak  przyznaje w wywiadach, jego inspiracje plasują się pomiędzy takimi bangerami, jak „Who’s That Girl” Eve, a ostatnimi dokonaniami Jamesa Blake’a.

RLgrime_small

Dopełnieniem urodzinowej całości będzie electro-rockowy puls czteroosobowej formacji AXMusique, która z powodzeniem łączy nową elektronikę z pasją muzyki gitarowej i breakbeatu. Ich występ będzie nie lada gratką, gdyż zostanie zaprezentowany świeży, wcześniej nigdzie nie prezentowany w całości materiał z albumu „Slimy Action Music”, którego oficjalna premiera odbędzie się tydzień później!

AXMusique

Sizeer Music on Tour to imprezowy cykl, który wciąga do tego stopnia, że obecność na jednym wydarzeniu skutkuje odwiedzinami kolejnych. Przekonali się o tym bywalcy pierwszej odsłony trasy w ubiegłym roku oraz fani twórczości GrubSona, w raz z którym wiosną koncertowy Sizeer Music on Tour odwiedził pół Polski. Tym razem każdy miłośnik muzyki elektronicznej znajdzie coś dla siebie – klasyczne bity 4/4, trapowe cykacze, ciekawe hip hopowe sample i wspaniałe melodie. Aktualnych informacji o trasie Sizeer Music on Tour szukajcie na stronie SizeerMusic.com oraz na facebookowym profilu: http://www.facebook.com/events/410485549073983/

Line Up:
– RL Grime: https://www.facebook.com/RLGrime
* „Trap on Acid” – http://www.youtube.com/watch?v=mAa9cpbyTaU
– Just Blaze: https://www.facebook.com/JustBlaze
* Just Blaze, Baauer & Jay Z: „Higher” – http://www.youtube.com/watch?v=qLCeO2uIj1g
– AXMusique: https://www.facebook.com/AXMusiqueBand
* „Skin on Me” (Trailer) – http://www.youtube.com/watch?v=UTE0Ljs09bU
– DJ Steez https://www.facebook.com/Steez83
– Jedynak & MENT XXL (Flirtini) https://www.facebook.com/flirtini.xx
– BC Gangsteppaz https://www.facebook.com/GangsteppazOfficial

Gdzie: klub 1500 m2 do wynajęcia (Ul. Solec 18), godz. 21.00
Kiedy: 10 listopada 2013, godz. 21.00
Bilety: 25 pln (do 31.10)/ 30 pln (09.11)/ 35 pln (w dniu imprezy)
Przedsprzedaż: ekobilet.pl, Muno.pl oraz wszystkie salony Sizeer na terenie Warszawy
* Biletomat http://www.biletomat.pl/clubbing/sizeer-music-on-tour-4-urodziny-1500-m2-205/
* Ekobilet http://ekobilet.pl/BrokenMusic/jb—rl-1500m2-1382428982

 

4.urodziny1500m2_plakat

Informacja prasowa: www.brokenmusic.pl