UNHUMAN BLACK X-MAS 7 | Demonologia (Słoń i Mikser) | Kobra | Śliwa/Aspiratio Crew | Arbak/Arson | Z

Black X-Mas powraca! Aby tradycji stało się zadość, a grudniowe świętowanie nie obyło się bez rapu zapraszamy Was na siódmą edycję najgłośniejszej i najgorętszej imprezy rapowej w Poznaniu – BLACK X-MAS 7.

Jeżeli byliście choć na jednej z poprzednich sześciu edycji wiecie, że na tej najgrubszej grudniowej imprezie hiphopowej warto być i nie można jej przegapić. Każda kolejna odsłona Black X-Mas była inna. Podczas dotychczasowych edycji mogliście zobaczyć takich artystów jak donGURALesko, Pezet, Kasta, WSRH, Sitek, Kobra, Kaczor, Paluch, PIH, RR Brygada, Gruby Mielzky oraz wuchtę lokalnych składów wspierających tę imprezę.

Na tegorocznej edycji podobnie jak na pierwszej, drugiej i czwartej stawiamy w 100% na poznańskich raperów. W oldschoolowej miejscówce jaką jest odnowiony klub TROPS zagrają:

DEMONOLOGIA. Powracający po roku od premierowego koncertu w Poznaniu Słoń i Mikser zafundują Wam gorące show z ich dwoma demonologicznymi albumami, możecie spodziewać się chorych melodii i niesamowicie świątecznej temperatury 666°C

KOBRA, który zaprezentuje Wam numery ze swojego ostatniego materiału „GOLDEN ERA”, możecie spodziewać się także przekroju najbardziej znanych numerów poznańskiego artysty.

ŚLIWA/ASPIRATIO CREW. Ghetto Champion na Pełen Etat wraz z ekipą Aspiratio Crew zafunduje Wam materiał z dotychczasowych produkcji, które na pewno bardzo dobrze znacie. Jak zapowiada sam artysta możecie spodziewać się premierowego wykonania numerów z nadchodzącego drugiego legala SLW – „Chłopak z sąsiedztwa”.

Wspierać ich będą poznańskie supporty Arbak/Arson, Zawa/Goti, SuperStyle, Brian. Imprezę dla Was rozkręci DJ Soina / Triple Impact

Na Black X-Mas 7 możecie spodziewać się szeregu innych atrakcji między innymi prezentów w postaci ciuchów i płyt od ekipy UNHUMAN i UNHUMAN FAMILIA oraz innych świątecznych upominków!

Black X-Mas 7
12.12.2014
Klub Trops, ul. Św. Rocha 9 (Poznań)
Start 20:00

Bilety:
pierwsza pula 25 pln dostępne w Unhuman, Vert, Szpaner oraz Biletomat.pl
druga pula 30 pln.

2014.12.12 black x-mas