10 Lat Peji w Fonografice

Peja w Fonografice – to już 10 lat.

Mija dekada od współpracy Peji z wytwórnią Fonografika. Jak mówi prezes firmy Aleksander Brejnak: „Bardzo się cieszę, że Rysiek nigdy nie zwątpił w naszą firmę. Zawsze był, jest i będzie dla nas czołowym artystą. W zeszłym roku kolejne złoto za płytę Slumilioner daje powód do dumy, bowiem to również dziesiąta złota płyta na jego i naszej ścianie.”

Z okazji okrągłej rocznicy kolaboracji z artystą. wytwórnia przewidziała specjalną promocję na zakup „Najlepszą Obroną Jest Atak” – pierwszej płyty wydanej w szeregach Fonografiki przez Ryśka.

Jak podkreśla na swoim Facebooku Peja: „17 lutego mija 10 lat od wydania naszej pierwszej płyty w wytwórni Fonografika. Płyta Najlepszą Obroną jest Atak zyskała status złotej w roku 2011 po uzyskaniu sprzedaży 35 tys. sztuk Dziś nadal współpracujemy z Fono i wydajemy tu płyty, które nadal pokrywają się złotem a nawet platyną. W związku z okrągłą rocznicą szukajcie na stronach Fonografiki info o specjalnej cenie na N.O.J.A. od zaraz.” (pisownia oryginalna)

Więcej informacji na:

www.fonografika.pl