PALUCH / RYTMUS / ROZDANIE ZŁOTYCH PŁYT ZA PCC / PROMO EMPIRE MUSIC STUDIO

PALUCH X RYTMUS
ROZDANIE ZŁOTYCH PŁYT ZA PCC “MADE IN HEAVEN”
IMPREZA PROMOCYJNA EMPIRE MUSIC STUDIO
Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh, Biuro Ochrony Rapu oraz Empire Music Studio z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha oraz Rytmusa, który odbędzie się 28.sierpnia w poznańskim klubie Eskulap. Podczas imprezy zostaną wręczone złote płyty za album „Made in Heaven“ duetu Paluch – Chris Carson. Gościnnie pojawią się Gedz, KęKę, Quebonafide oraz SB Maffija.

Support: 99 Mafia
Imprezę poprowadzą: Dj Taek oraz Dj Show

Bilety:
I pula 30 zł ( tylko na biletomat.pl)
II pula 40 zł
III pula 45 zł
Rezerwacja: info@bashesh.com
Przedsprzedaż: VERT, UNHUMAN, PROSTO, biletomat.pl
Miejsce: Eskulap Akademickie Centrum Kultury ul. Przybyszewskiego 39, 60-356 Poznań

Start: 20:00

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1020903064587506/

„Made In Haven” to dzieło duetu PCC czyli Paluch i Chris Carson, który dość spontanicznie zdecydował się na nagranie wspólnego materiału. Poznański raper po sukcesie trzech ostatnich albumów z których dwa pokryły złotem a jeden platyną nie osiadł na laurach. Tym razem Paluch postanowił połączyć siły z młodym ale bardzo utalentowanym producentem Chrisem Carsonem, który na stałe mieszka w Brukseli. Materiał to duża dawka świeżego brzmienia połączona z ciekawymi rozwiązaniami technicznymi oraz z tym, z czego Paluch znany jest najbardziej czyli dosadną i bezkompromisową liryką. Mocną stroną krążka będą śpiewane refreny w klimatycznych numerach przy których z łatwością można odpłynąć. Atutem płyty jest też powrót do atmosfery znanej z albumów „Pewniak” czy „Biuro Ochrony Rapu” czyli osiedlowego, szorstkiego rapu.
Rytmus jest słowackim raperem, członkiem grupy Kontrafakt. W rodzimym kraju jest bardzo ceniony, a jego sława i muzyka docierają do wszystkich zakątków starego kontynentu. Rytmus w ciągu swojej kariery współpracował również z polskimi wykonawcami, gościnnie wystąpił w teledysku WWO, pt. „I tak to osiągnę”, znajdującego się na ostatniej płycie polskiego zespołu oraz w teledysku pt. „Stoprocent 2” promującym pierwszy solowy album Soboty. W rodzimym kraju jest bardzo ceniony, głównie przez wielbicieli tradycyjnego rapu a jego videoklipy osiągają miliony odsłon.
Widzimy się na miejscu!
Więcej informacji:

https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/PaluchOfficial
www.bashesh.com

2015.08.28 Paluch Rytmus

https://www.facebook.com/events/1020903064587506/