rap-sholars-rgb

Ho! Ho! Ho! Z okazji Mikołajek mamy dla Was prezent – imprezowy wykład z rapu. Ponad 30 lat historii w jedną noc? Nie ma problemu!

Plan: Clap your hands everybody cause we got full clip shots of vodka ;)

Zagrają:

DJ Noriz

TMKBeatz.official

Kfjatek

 

Data: 6.12

Wstęp: Free

Klub Pauza, Floriańska 18

Muzyka: Hip-Hop, Trap, Funk, Breaks

 

DJ Noriz – dj/turntablista, jego historia zaczęła się w 2000 roku od pożyczonej Unitry podłączonej do wieży, na której robił swoje pierwsze baby skrecze. Startował w zawodach Dj’skich ITF, Rodec Scratch Challenge, IDA i kilku innych Scratch Bitwach. Jego sety są przepełnione esencją Rapowego brzmienia lat 90tych, zmixowane z Nufunkowo Mashup’owym stylem, wracając do oryginalnych Funkowych Break’ów lat 70′tych. Zagrał setki niezapomnianych imprez w całej Polsce na rożnego typu imprezach i koncertach, na których supportował wielu znanych Raperów. Razem z DJ NoOne’m , Tmkbeatz i Bartox’em tworzą ekipę „Diggity Crew” – czyli połączenie DJ’ingu, beatmakingu i beatboxu.

W 2011 roku zdobył 3 miejsce w Mistrzostwach Polski IDA 2011 w kategorii „Technical”. DJ Noriz jest jednym z ASów Aptaun Support, inicjatywy przygotowanej przez wytwórnie Aptaun Records.

Razem z Filipem Wroną, TMKBeatz prowadzi audycje „Rap Po Godzinach” w radiu Radiofonia.

Aktualnie jest etatowym dj’em koncertowym Pyskatego. Koncertuje również z Borixonem.

TMKBeatz – producent /Dj. Współzałożyciel kolektywu Diggity Crew, który przede wszystkim poświęca się produkcji beat’ów, będąc utalentowanym, choć nieznanym jeszcze szerszemu gronu odbiorców – producentem. Jego muzyka jest przepełniona samplami lat 70′tych. Poszukiwacz vinyli dzielący swój czas pomiędzy muzykę i samplery. Aktualnie jako główny producent współpracuje z czołową postacią polskiego underground’u nad jego najnowszą płytą, która powinna ujrzeć światło dzienne już niebawem.

Kfjatek – mistrz niczego zawsze.