[KONCERT] Fuzja Rapu vol. 4 MIUOSH – PALUCH – MAM NA IMIĘ ALEKSANDER

fuzja

Kraków: Fuzja Rapu vol. 4 MIUOSH – PALUCH – MAM NA IMIĘ ALEKSANDER

Już 14 czerwca w Studenckim Klubie Żaczek odbędzie się kolejna edycja Fuzji Rapu! Tym razem zagrają:

#1
PALUCH

zadebiutował w 2004 roku materiałem „Życie jest piękne”. Niedługo potem dołączył do grupy Aifam, z którą nagrał wydany w grudniu 2005 krążek „Nasza rewolucja”. Wkrótce raper zaczął prace nad kolejnym solowym materiałem. Jego twórczością zainteresowała się wytwórnia Druga Strefa Records, pod której skrzydłami ukazała się nowa płyta Palucha, zatytułowana „Biuro Ochrony Rapu”. W 2009 wyszedł album „Pewniak” nakładem Fonografiki, na której znaleźli się min. Onar, Peja, Kaczor, PtP. W 2010 Paluch wraz z Dj’em Story dołączają do Diilgangu i wspólnie, dokładnie 10.10.10 wydają kolejny album pt. „Bezgranicznie oddany”-nakładem BOR Records. 2012 rok przyniósł krążek „Niebo” z udziałem takich artystów jak O.S.T.R., Ero, Matheo, Donatan. Następnie płyta „Lepszego życia diler” – wszystkie produkcje Palucha łączą w sobie syntetyczne bity z wartościową treścią, przeplatając się z rapowymi klasykami, które świetne komponują się z całością, a jednocześnie subtelnie załamują klimat podczas odsłuchu materiału.

#2
MIUOSH

raper, producent muzyczny z Katowic, zadebiutował w hip hopowym zespole Projektor, równolegle tworzył projekt Perwer Squad, by w 2007 roku rozpocząć solową przygodę z rymami. Miuosh ma na koncie siedem krążków i liczne featuringi. Największym zainteresowaniem cieszyła się płyta solowej produkcji „Prosto przed siebie” z 2012 roku. Na co dzień powiązany z wytwórnia Fandago Records, wcześniej działał w oficynie MaxFloFest. Współpracował z takimi wykonawcami jak Donatan, Paluch, Onar, Pokahontaz,O.S.T.R., Ero, czy WhiteHouse. Miuosh jest w trakcie pracy nad kolejną produkcją „Pan z Katowic”- premiera w tym roku!

#3
MAM NA IMIĘ ALEKSANDER

zadebiutował dwa lata temu mini albumem „Odczucia” , które wyprodukował Ziemak. Nagrania ukazały się nakładem samego rapera. W 2013 roku muzyk podpisał kontrakt fonograficzny z wytwórnią Fandago Records i w tym samym roku ukazał się krążek „Nie myśl o mnie źle”, na którym wokali użyczyli m. in. Maja Mai, czy Piotr Rogucki.

SUPPORT:
Ada
Miejska Cugownia

Prowadzenie: DJ CICHY & LEWEL

Bilety:
przedsprzedaż II: 35 zł dostępne w Klub Studencki Żaczek oraz na Ekobilet (bilety online)
przed koncertem: 39 zł