Good Shit – ruszyła strona internetowa!!!

994368_1423692774514724_992418187_n

Oficjalna strona labelu Good Shit właśnie wystartowała! Możecie znaleźć na niej m.in. informacje o artystach, plany wydawnicze, Beat Store, gdzie na dobry początek znajdziecie 26 bitów od 5 producentów w promocyjnej cenie 150zł, oraz do sklep, w którym możecie zakupić m.in. premierowe wydanie „Jednego życia” NervoSoulu. Asortyment zarówno sklepu, jak i Beat Store, zostanie rozszerzony w najbliższym czasie. Sprawdźcie to!

Przypomnijmy. . .

„Good Shit to label zajmujący się wydawaniem płyt,  organizacją eventów (koncerty, cyphery itp.) oraz sprzedażą bitów zrzeszonych w nim producentów.
W planach mamy także linię ubrań sygnowaną naszym logiem.

Nasz główny cel to promowanie dobrej muzyki w każdy możliwy sposób. Nie ograniczamy się tylko hip-hopu – szukamy ciekawych reprezentantów każdego gatunku tzw. muzyki miejskiej. Dlatego też w naszym sklepie, oprócz płyt wydawanych bezpośrednio przez nasz label, można znaleźć także wartościowe produkcje zaprzyjaźnionych z nami artystów.

Początkiem naszych działań jest nieformalnie lipiec 2013, a formalnie październik 2013. Powoli nabieramy tempa i podejmujemy kolejne inicjatywy.

Większośc osób zrzeszonych w Good Shit to osoby związane z muzyka już od kilku lub kilkunastu lat. Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia jest Erha, który wraz ze Snajperem tworzą trzon labelu.

Patrzymy z szeroką perspektywą na trendy i tendencje, jakie tworzą się na rynku muzycznym, i staramy się profesjonalnie podchodzić do płyt, które wychodzą spod naszego szyldu.”