Good Shit Label – sprawdź kto namiesza w 2014 roku?!

1012478_1423536421197026_1739582371_n

Organizacji czy też stowarzyszeń zrzeszających Mc’s jest wiele nawet jeśli chodzi o krakowską scenę hip hopową. Ale Label oparty głównie na producentach i ich bitach? Brak ten zauważył Erha, główny pomysłodawca nowej inicjatywy w Krakowie, mowa tu o Good Shit Label.

Ekipa stworzona z muzyków (Kudeł, Japa, STS, Bartek Broz, iMight, Sonar, Ryvin i DJ Szyman Selekta) a także raperów (Erha, Mbe, Snajper, Hakim i Śmiech) na pewno zamiesza na scenie muzycznej i to nie tylko krakowskiej.

Good Shit w swoich planach ma zarówno wydawanie płyt jak i promocję artystów poprzez ich muzykę, ale lada chwila ruszy również ich strona internetowa, na której do kupienia będą dobre, tłuste, świeże bity spod ręki członków ekipy.

W trakcie realizacji są również solowe płyty niektórych artystów spod tego labelu a mianowicie: Śmiecha, Snajpera, zeroERHAplus oraz Mbe. W trakcie nowych projektów jest również Hakim oraz Ryvin, Kudel oraz iMight. Good Shit zapowiada również produkcję prezentującą skillsy każdego z członków labelu a także cykl cyphrów, który ruszy już w przyszłym miesiącu.

Chłopaki mają całe mnóstwo planów na 2014 rok, miejmy nadzieje, że nie pozwolą nam o sobie zapomnieć ani na chwilę! Jeśli chcecie być na bieżąco by nic wam nie umknęło śledźcie ich fanpage oraz kanał na You Tubie!

https://www.facebook.com/GoodShitGoodShit?fref=ts

http://www.youtube.com/goodshitlabel