FUZJA RAPU vol 5 WŁODI MAŁPA PROFORMA [KRAKÓW ]

906668_709988322423116_855692108617098712_o

WŁODI MAŁPA PROFORMA – KRAKÓW – FUZJA RAPU vol 5

Już 11 października kolejna 5 odsłona FUZJI RAPU! W krakowskim Klubie Studenckim Żaczek zagra dla was Włodi, Małpa&Jinx oraz Proforma!

BILET STUDENCKI (tylko studenci UJ) 10pln
BILET STUDENCKI (studenci innych uczelni) 15/20pln
BILET NORMALNY 25/30pln

Wejściówki dostępne od dziś na ekobilet.pl, w Klubie Żaczek od 10 września na barze!

Fuzja rapu odbywa się w ramach eventu BEANALIA, kolejną imprezą jest koncert w klimatach reggae: VAVAMUFFIN/ WOOFpaq. Jeżeli komuś są bliskie obydwa klimaty, to w Klubie Żaczek dostępne są karnety(Fuzja Rapu+Vavamuffin):

KARNET STUDENCKI (studenci UJ) 15pln
KARNET STUDENCKI (studenci innych uczelni) 30pln
KARNET NORMALNY 40pln
# 1

WŁODI / DJ B

Raper i producent muzyczny, pochodzący z Warszawy, a także przedsiębiorca
Rapować zaczął na początku lat 90. Debiutował utworem „Nie dla sławy i nie dla pieniędzy” na składance Smak B.E.A.T. Records, co wspólnie z jego słowami „bo chęć posiadania ludziom zasłania, osobowość i prawdziwość doznania” stanowi jego motto. Współzałożyciel wraz z Vieniem i Kaczym grupy muzycznej Mistic Molesta, znany również ze współpracy z duetem Vienio i Pele, w szkole podstawowej uczęszczał do jednej klasy z Pono. W roku 2000 wraz z Vieniem założyli wytwórnię płytowej Baza Lebel działającą pod zwierzchnictwem Pomaton EMI. Wraz z bratem Hohol’em tworzył grupę producencką Tek-N. Od 2009 roku członek formacji Parias.
Sierpień przynosi nam solową płytę Włodiego ” Wszystko z dymem”, która jest promowana singlem T&T (prod. Evidence). Krążek ukaże się nakładem Step Recodrs.

# 2

MAŁPA / JINX

Raper pochodzący z Torunia. Członek formacji Proximite. Debiutancki, solowy album artysty zatytułowany „Kilka numerów o czymś” ukazał się w 2009 roku. Krążek został wydany samodzielnie przez rapera. Następnie płyta trafiła do sprzedaży w dystrybucji Asfalt Records, spotykając się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród słuchaczy. Małpa współpracuje z licznymi artystami z polskiej sceny rapowej: Bisz, Diox, Rasmentalism, Zeus – tworząc wspólne projekty.

# 3

PROFORMA

Proforma czyli Cones, Syl, Erha, Elgie, Kejraz i dopełniający koncertowego składu DJ Szyman Selecta. Chcąc opisać w skrócie ekipę nasuwa nam się jedno określenie „tętno małopolskiego podziemia”, a co za tym idzie? Lata koncertowego doświadczenia, dopracowane rymy oraz brzmienia, które w zamyśle są powrotem do lat 90-tych. Miejski, niezależny klasyk pełen szczerości. O wszystkim możecie się przekonać osobiście, przesłuchując płytę „Dla treści, Dla formy, Dla przyzwoitości”, czy „Odległość” na których gościnnie udzielili się m. in. Tater, Szpak, Grem, czy Wysoki Lot, a za skrecze odpowiedzialni są m. in. DJ Semafour, DJ Szyman i DJ Przeplach. Obecnie ekipa pracuje nad kolejnym projektem, którego fragmenty będziemy mięli okazję wysłuchać w kwietniu. Ponadto Proforma w tym roku świętuje 10 lat działania w krakowskim podziemiu, gratulujemy, życzymy kolejnej dekady napędzonej hip hopową weną i czekamy na rapową petardę na scenie.

PATRONAT:

Good Shit
RAPPORTAL
Portal RapDuma
Rap made in KRK
Krk Rap
Hip-Hop.pl
Domówka Cafe
Skate Burger